reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Mi narazie mąż kupił jedne jeansy ciążowe i leginsy. Ja nie mogę narazie sama więc zrobił mi prezent pod choinkę bo w swoje spodnie już nie wchodzę. Czasami lubiłam kupować w Bonprix ale głównie sukienki a dla dzieciaków uwielbiam smyka:)
 
Zazdroszcze zdolnosci do szycia.
Ja uwielbiam wszystko to, co jest handmade, ale ceny np ubran dla dzieci sa zatrwazajace I tak jak Szwagierka ma jedynaka I ja na nie stac to znowu dla mnie dla dwojga to juz mega wydatek ( czasami wychodzi drozej niz w Next -wiem, ze to sieciowka, ale wedlug mnie maja swietne jakosciowo ubrania).
A wy macie swoje ulubione sklepy? Moze jakies handmade?
Mi podobaja sie ubranka na Link do: Zezuzulla - fajne jakosciowo I ladne kroje :happy2:
Fajne :)
Jeśli chodzi o szycie, to jestem samouk ;)
Nie podjęłabym się np szycia garsonki, ale torebki, jakieś proste sukienki, pościel czy inne drobiazgi jak najbardziej ;)
jest bardzo dużo materiałów na necie, tutoriale, instrukcje itd, więc mając maszynę do szycia, chęci, trochę czasu i cierpliwości można się nauczyć ;)
A posiadanie "designerskiej" torby własnego projektu - bezcenne [emoji14]


0d1yrjjgtd95fou3.png
 
Fajne :)
Jeśli chodzi o szycie, to jestem samouk ;)
Nie podjęłabym się np szycia garsonki, ale torebki, jakieś proste sukienki, pościel czy inne drobiazgi jak najbardziej ;)
jest bardzo dużo materiałów na necie, tutoriale, instrukcje itd, więc mając maszynę do szycia, chęci, trochę czasu i cierpliwości można się nauczyć ;)
A posiadanie "designerskiej" torby własnego projektu - bezcenne [emoji14]


0d1yrjjgtd95fou3.png
Ja też zazdroszczę, bo też mam do szycia dwie lewe:)
 
reklama
Do góry