reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Dziewczyny czy wy tez tyle pijecie....? Ciagle mnie suszy....


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja też piję non stop :)

p19uqqmzxqi22hcj.png
 
reklama
Oto moja dzidziulka. [emoji3]

1514404816-5d0e2a474c59917d-aaaaaa.jpeg

1514404828-fbfdbc2ca5583df4-aaaaaa.jpeg

1514404853-94a832d26a332434-aaaaaa.jpeg


0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017

Piekna dzidziulka!!! I wyglada mi na Szymonka ;-) ;)

Agnieszka - oj, ja mam lewe rece do wszystkiego. Nie potrafie rysowac, malowac , szyc, nawet dziury dobrze zacerowac. Dlatego tak bardzo szanuje kogos kto ma talent :-) :) zazdroszcze, takie wlasnorecznie robione rzeczy sa swietne.

Justme55 - u mnie z piciem roznie. Nie mam jakiejs wiekszej potrzeby :sad:
 
Dziewczyny czy wy tez tyle pijecie....? Ciagle mnie suszy....


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja piję jak smok, później chodzę siku w nocy 6 razy i dalej piję ale strasznie mnie suszy. Okno cały czas mam troszkę uchylone, nie grzejemy więc to na pewno nie suche powietrze. A przed ciążą miałam wielki problem z piciem. Wręcz się zmuszałam [emoji4]

oar8qqmzxfkhrczb.png

Nasz Aniołek 31.07.17 (10tc)
 
Piekna dzidziulka!!! I wyglada mi na Szymonka ;-) ;)

Agnieszka - oj, ja mam lewe rece do wszystkiego. Nie potrafie rysowac, malowac , szyc, nawet dziury dobrze zacerowac. Dlatego tak bardzo szanuje kogos kto ma talent :-) :) zazdroszcze, takie wlasnorecznie robione rzeczy sa swietne.

Justme55 - u mnie z piciem roznie. Nie mam jakiejs wiekszej potrzeby :sad:
Haha, ciekawe czy sie sprawdzi [emoji5] Corka chce siostre [emoji6] A z tym Szymonkiem to jeszcze takie nie przesadzone, bo na razie mi sie to imie najbardziej podoba. Reszta jeszcze nie zdecydowana. Za to dla dziewczynki chyba imie przesadzone: Emilka [emoji3]

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
reklama
Witam się poswiatecznie.[emoji4]

Gratuluję udanych wizyt.[emoji173]

Ja niestety wczoraj wyladowałam na ip. Po wszystķim wymiotowałam, do tego źle się poczułam. Dostałam coś na wymioty i kroplówke. Dziś już troszkę lepiej, choć apetytu nadal brak[emoji21]

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry