reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Kurde dziewczyny a ja od początku ciazy mam tsh 2,4 i żadnych leków mi nie dał, powiedział że jestem na granicy normy! Teraz powtórzyła i nadal 2,2 i kazał tylko kontrolować, w styczniu nam zrobic tylko badania moczu bo krew mi wyszła dobrze i kazał w styczniu nie robic
 
reklama
Moje ciazowe tsh wynisi 0,8. Normalnie mam okolo 2. Do tego mam 3 guzki na tarczycy, narazie do obserwacji.

Jutro badania, bardzo juz czekam na wyniki. Z kazdym dniem blizej terminu przyjecia do szpitala :/
 
Dziewczyny, u mnie tez usg dobrze! Co za ulga!
12tydzien skończony bez jednego dnia i powiedział nam ze pewnie będzie Synek ! Rety! Gratuluje Wam udanych wizyt!

Super! Pierwsza potwierdzona płeć [emoji1303][emoji2]

Co do wyprzedaży jeszcze to najbardziej na świecie przeraża mnie zara w tym okresie. Mega pierdolnik, tłumy i nagle wszystko wydaje mi się mega szmatlawe... jak ładnie to wyprasują i powieszą to jakoś bardziej mnie zachęca ;) w sumie od paru lat najbardziej szaleje na wyprzedażach dla synka :) aż strach pomyśleć co będzie przy dwójce [emoji85]

Mówię do M. Ze jeden z tych testów genetycznych ujawnia od razu płeć i ja chce robić ten z płcią- on do mnie: tak? A może poczekamy aż na usg będzie widać..? Ja na to ze nie ma mowy, bo skończą sie już wyprzedaże [emoji23][emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moje ciazowe tsh wynisi 0,8. Normalnie mam okolo 2. Do tego mam 3 guzki na tarczycy, narazie do obserwacji.

Jutro badania, bardzo juz czekam na wyniki. Z kazdym dniem blizej terminu przyjecia do szpitala :/
Do szpitala idziesz zaraz po nowym roku z tego co pamiętam? Ja dowiem się co z moją Szyjka 15 stycznia wtedy to będzie u mnie 15+5
 
hmprod.jpeg
taka bluzeczke kupilam - 5 euro.

Ja kocham robic zakupy, ale staram sie wydawac zarobione pieniadze - rozsadnie :-D

Legginsy tez musze kupic. Jedne spodnie ciazowe , jeansowe mam po chlopcach. Przydadza sie po 5 latach :-)
 

Załączniki

  • hmprod.jpeg
    hmprod.jpeg
    30,2 KB · Wyświetleń: 354
Zobacz załącznik 833451 taka bluzeczke kupilam - 5 euro.

Ja kocham robic zakupy, ale staram sie wydawac zarobione pieniadze - rozsadnie :-D

Legginsy tez musze kupic. Jedne spodnie ciazowe , jeansowe mam po chlopcach. Przydadza sie po 5 latach :-)
Śliczna :)

Ja też nie znoszę zakupów....
Unikam tłumów itd, a większość wolę kupować przez internet ;)
No i lubię szyć, więc na końcówkę będę miała kilka luźnych przewiewnych sukienek handmade itd, takich bardzo prostych, które nie będą przeszkadzały ;)

0d1yrjjgtd95fou3.png
 
Śliczna :)

Ja też nie znoszę zakupów....
Unikam tłumów itd, a większość wolę kupować przez internet ;)
No i lubię szyć, więc na końcówkę będę miała kilka luźnych przewiewnych sukienek handmade itd, takich bardzo prostych, które nie będą przeszkadzały ;)

Zazdroszcze zdolnosci do szycia.
Ja uwielbiam wszystko to, co jest handmade, ale ceny np ubran dla dzieci sa zatrwazajace I tak jak Szwagierka ma jedynaka I ja na nie stac to znowu dla mnie dla dwojga to juz mega wydatek ( czasami wychodzi drozej niz w Next -wiem, ze to sieciowka, ale wedlug mnie maja swietne jakosciowo ubrania).
A wy macie swoje ulubione sklepy? Moze jakies handmade?
Mi podobaja sie ubranka na Link do: Zezuzulla - fajne jakosciowo I ladne kroje :happy2:
 
U mnie zrobiła to lekarka na miejscu może dlatego też taniej troszkę bo 80 za USG a 220 za krew i też dostałam taka extra paczkę z tym wszystkim i musiałam zanieść na pocztę . No myślę , że po nowym roku się musimy kiedyś zgadać na jakąś kawkę :)

I kiedy masz wyniki? No daj znac;) moja ginko robi tylko papa test
 
reklama
Do góry