reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Tam nie jest napisane że baldachimy to powodują :D Poprostu aby zmniejszyć ryzyko śmierci łózęczkowej należy z takich dodatków zrezygnować. Nie oznacza to że wszystkie dzieci z ochraniaczami baldachimami poduszeczkami itp doznają SIDS

Otoz to bo baldachimy tego nie powoduja a cala reszta zgodze sie jak napisane

Baldachim dziecko do 6 msca nie sciagnie bo nie rusza sie na tyle by moc wstac siegnac i rzucic obwinac siebie, P.O. 6 mscach zaczyna byc ruchliwe ale moja 9 mscy wstaje w lozeczku I nigdy nie przyszlo jej do glowy sciagac firanke juz bardziej skubie obudowe lozka ale nawet ta nie jest nie bezpieczna bo ona juz wie ze poduszka na twarzy nie lubi, chronia mi jej nogi bo wszedzie wklada je
 
reklama
No mi tez jest przykro, ze musze tyle pracowac, ale niestety nie moge zmusic pracownikow, zeby przyszli w swieta do pracy, bo sa Chrzescijanami. Zeby ktos mial wolne, ktos inny musi pracowac. Sklepy sie same nie otworza, hotele nie zamykaja sie na calym swiecie, taksowki, autobusy, pociagi jezdza, a ktos to wszystko musi robic. Poza tym, gdzie sa jakies prawa dotyczace tego ile mozna pracowac w ciazy? Nie wydaje mi sie, zeby bylo cos takiego, jedyne co, to trzeba zapewnic odpowiednie przerwy w czasie pracy i nie przekraczac zakontraktowanego czasu pracy w tygodniu (u mnie 35-43h).

W Uk wloszech i de sa prawa kobiet w ciazy;)) ja mialam 30 h tyg bi tyle chcialam

Ty uwazaj z tymi 14 stkami jestes mloda ok ale bez przesady 12 to masakra co dipiero 14!! Chyba ze potem masz dwa dni off I lezysz
 
No mi tez jest przykro, ze musze tyle pracowac, ale niestety nie moge zmusic pracownikow, zeby przyszli w swieta do pracy, bo sa Chrzescijanami. Zeby ktos mial wolne, ktos inny musi pracowac. Sklepy sie same nie otworza, hotele nie zamykaja sie na calym swiecie, taksowki, autobusy, pociagi jezdza, a ktos to wszystko musi robic. Poza tym, gdzie sa jakies prawa dotyczace tego ile mozna pracowac w ciazy? Nie wydaje mi sie, zeby bylo cos takiego, jedyne co, to trzeba zapewnic odpowiednie przerwy w czasie pracy i nie przekraczac zakontraktowanego czasu pracy w tygodniu (u mnie 35-43h).

Nigdxie nie slyszalam by Szef prosil kobiete w ciazy by miec wolne a ta bidula 14 h praca;)) chyba ze jestes szefem hotelu ok twoj biznes trzeba sie poswiecic ale moze dalabym wiecej pracownikowi by moc chronic mnie I dziecko;)) obojetnie czy siedzaca czy stojaca praca
 
Będzie ciężko ale będę negocjować przynajmniej co 3 tygodnie [emoji2][emoji2]

oar8qqmzxfkhrczb.png

Nasz Aniołek 31.07.17 (10tc)


No oby się udało :) trzymam kciuki
 
No mi tez jest przykro, ze musze tyle pracowac, ale niestety nie moge zmusic pracownikow, zeby przyszli w swieta do pracy, bo sa Chrzescijanami. Zeby ktos mial wolne, ktos inny musi pracowac. Sklepy sie same nie otworza, hotele nie zamykaja sie na calym swiecie, taksowki, autobusy, pociagi jezdza, a ktos to wszystko musi robic. Poza tym, gdzie sa jakies prawa dotyczace tego ile mozna pracowac w ciazy? Nie wydaje mi sie, zeby bylo cos takiego, jedyne co, to trzeba zapewnic odpowiednie przerwy w czasie pracy i nie przekraczac zakontraktowanego czasu pracy w tygodniu (u mnie 35-43h).

Specjalnie dla ciebie w polsce jak jest
1514382194-a396d8c791936393-aaaaaa.jpeg
 
Hej, Witajcie :) Ale cudownie, ze wizyty udane :) Oby tak nadal.
Powiedzcie mi, czy po eutyroksie mozna chudnac? Pytam, bo nie mam innego powodu, jem jak jadlam, nie wybrzydzam pomijajac kilka wyjatkow na ktore mnie odrzuca, a dzis na wadze prawie minis 1 kg. Od poczatku ciazy przytylam 2, od miesiaca zazywam ten lek i nagle waga w dol. Oczywiscie sie tym nie przejmuje, wrecz odwrotnie [emoji23]

xrotgov3q3o4y33i.png

Mam niedoczynnosc tsrcxycy biore od lat thyrox50 mg jak pamiecia siegam to zaprzestanie go powodowalo tycie u mnie a jak biore waga ok I nawet spadek, to dobrze ureguluje ci tsh hormone no chyba przez to bierzesz lek .... wogole kazda z nas piwinna badac ten hormon tsh wazny w ciazy wystsrczy co dwa msce badanie krwi na tsh
 
Mam niedoczynnosc tsrcxycy biore od lat thyrox50 mg jak pamiecia siegam to zaprzestanie go powodowalo tycie u mnie a jak biore waga ok I nawet spadek, to dobrze ureguluje ci tsh hormone no chyba przez to bierzesz lek .... wogole kazda z nas piwinna badac ten hormon tsh wazny w ciazy wystsrczy co dwa msce badanie krwi na tsh
No tak, tak. Wciazy wyszlo mi Tsh za wysokie. Wczesniej mialam ok, dlatego nie wiem czy "zwalac" to na ten lek, czy poprostu czary, bo nie mialam z tym nigdy stycznosci:)

xrotgov3q3o4y33i.png
 
reklama
Do góry