reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Jestem jestem kochana właśnie wróciliśmy do domku były małe cyrki z pobraniem krwi bo az 4 podejścia mam nakaz picia jeszcze więcej. Dzieciątko rosnie zdrowo ma 6.4 cm lekarka kazała mi kaszlec żeby to obudzic bo śpioch mały spal A później cały czas dupka się obracalo więc nie było szans na poznanie płci ale podobno z tak krwi wyjdzie także za tydzień powinniśmy wiedzieć co i jak choć dla mnie najważniejsze to że zdrowe. Ufff powiem wam dziewczyny kamień z serca bo już się bałam zanikiem tych wszystkich objawow. Kolejna wizyta 9.01 :) no i w przyszłym tygodniu mam dzwonić o wyniki tych badań z krwi , ale wierzę że wszystko będzie dobrze :** zaraz przejze forum mam nadzieję , że u pozostałych też wszystko w porządku:)
To super, ze dzidzia zdrowa [emoji5] Wyniki krwi na pewno to potwierdza.

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
Specjalnie dla ciebie w polsce jak jest
1514382194-a396d8c791936393-aaaaaa.jpeg
No nie robi mi roznicy to, jak jest w Polsce, bo nie bylam tam juz chyba z 4 lata.

Sama robie grafik i nie moge kazac ludziom pracowac w swieta, kiedy sa chrzescijanami, wiec co mam zrobic? Mam zaledwie 3 ludzi o innej religii, a nie da sie w trojke zajac sie 150 osobami, wiec niestety musze pracowac. Ale teraz np. pracuje tylko od 18-23 codziennie przez tydzien.
 
No mi tez jest przykro, ze musze tyle pracowac, ale niestety nie moge zmusic pracownikow, zeby przyszli w swieta do pracy, bo sa Chrzescijanami. Zeby ktos mial wolne, ktos inny musi pracowac. Sklepy sie same nie otworza, hotele nie zamykaja sie na calym swiecie, taksowki, autobusy, pociagi jezdza, a ktos to wszystko musi robic. Poza tym, gdzie sa jakies prawa dotyczace tego ile mozna pracowac w ciazy? Nie wydaje mi sie, zeby bylo cos takiego, jedyne co, to trzeba zapewnic odpowiednie przerwy w czasie pracy i nie przekraczac zakontraktowanego czasu pracy w tygodniu (u mnie 35-43h).
Z tego co ja wiem to są przepisy, że kobieta w ciąży może pracować 8h i nie może mieć nocek... Są też ustalenia ile może w pracy dzwigac

f2w39n7303c24ozn.png
 
reklama
Do góry