reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

U mnie też mega nudny dzien :)
I jak tam po wizycie?
Macie jakieś plany na sylwestra?
Ja nigdy nie mam planow, bo maz zawsze pracuje. A i ja zalezy jaka zmiana mi wypadnie.

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
reklama
@Onaszczesliwa2018 jesteś tam??? Już po? Dawaj znać i oczywiście przekazuj nam same dobre wieści

p19u3e3k1260hhti.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
Jestem jestem kochana właśnie wróciliśmy do domku były małe cyrki z pobraniem krwi bo az 4 podejścia mam nakaz picia jeszcze więcej. Dzieciątko rosnie zdrowo ma 6.4 cm lekarka kazała mi kaszlec żeby to obudzic bo śpioch mały spal A później cały czas dupka się obracalo więc nie było szans na poznanie płci ale podobno z tak krwi wyjdzie także za tydzień powinniśmy wiedzieć co i jak choć dla mnie najważniejsze to że zdrowe. Ufff powiem wam dziewczyny kamień z serca bo już się bałam zanikiem tych wszystkich objawow. Kolejna wizyta 9.01 :) no i w przyszłym tygodniu mam dzwonić o wyniki tych badań z krwi , ale wierzę że wszystko będzie dobrze :** zaraz przejze forum mam nadzieję , że u pozostałych też wszystko w porządku:)
 
Jestem jestem kochana właśnie wróciliśmy do domku były małe cyrki z pobraniem krwi bo az 4 podejścia mam nakaz picia jeszcze więcej. Dzieciątko rosnie zdrowo ma 6.4 cm lekarka kazała mi kaszlec żeby to obudzic bo śpioch mały spal A później cały czas dupka się obracalo więc nie było szans na poznanie płci ale podobno z tak krwi wyjdzie także za tydzień powinniśmy wiedzieć co i jak choć dla mnie najważniejsze to że zdrowe. Ufff powiem wam dziewczyny kamień z serca bo już się bałam zanikiem tych wszystkich objawow. Kolejna wizyta 9.01 :) no i w przyszłym tygodniu mam dzwonić o wyniki tych badań z krwi , ale wierzę że wszystko będzie dobrze :** zaraz przejze forum mam nadzieję , że u pozostałych też wszystko w porządku:)
Mamy kolejną wizytę w ten sam dzień :) super ze wszystko dobrze i dzidziuś zdrowy

p19u3e3k1260hhti.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
 
ja po wizycie porannej. Dzidzia zdrowa. Ma ponad 6cm. Wszystko ma tam gdzie trzeba. Serduszko bije jak dzwon. Wyniki cacy. Wedle usg 12 t 5 dz. Polozna mowila ze za mala na pokazanie plci a i nozek nie rozlozyla.
A jesli chodzi o inne cuda na tym swiecie: moja kolezanka starala sie o dziecko wiele lat. Dwa razy zaszla w ciaze i obie poronila. Potem juz nie mogla zajsc. Odpuscila calkiem. Byla pewna ze nie ma szans. Od kilku dni zle sie czula. Zgonila na jelitowke. Rodzina ja naklonila do testu. Dwie kreski!!
Super, ze dzidzia zdrowa [emoji5]

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
Jestem jestem kochana właśnie wróciliśmy do domku były małe cyrki z pobraniem krwi bo az 4 podejścia mam nakaz picia jeszcze więcej. Dzieciątko rosnie zdrowo ma 6.4 cm lekarka kazała mi kaszlec żeby to obudzic bo śpioch mały spal A później cały czas dupka się obracalo więc nie było szans na poznanie płci ale podobno z tak krwi wyjdzie także za tydzień powinniśmy wiedzieć co i jak choć dla mnie najważniejsze to że zdrowe. Ufff powiem wam dziewczyny kamień z serca bo już się bałam zanikiem tych wszystkich objawow. Kolejna wizyta 9.01 :) no i w przyszłym tygodniu mam dzwonić o wyniki tych badań z krwi , ale wierzę że wszystko będzie dobrze :** zaraz przejze forum mam nadzieję , że u pozostałych też wszystko w porządku:)
Gratuluję dużego dzidziusia.
 
Jestem jestem kochana właśnie wróciliśmy do domku były małe cyrki z pobraniem krwi bo az 4 podejścia mam nakaz picia jeszcze więcej. Dzieciątko rosnie zdrowo ma 6.4 cm lekarka kazała mi kaszlec żeby to obudzic bo śpioch mały spal A później cały czas dupka się obracalo więc nie było szans na poznanie płci ale podobno z tak krwi wyjdzie także za tydzień powinniśmy wiedzieć co i jak choć dla mnie najważniejsze to że zdrowe. Ufff powiem wam dziewczyny kamień z serca bo już się bałam zanikiem tych wszystkich objawow. Kolejna wizyta 9.01 :) no i w przyszłym tygodniu mam dzwonić o wyniki tych badań z krwi , ale wierzę że wszystko będzie dobrze :** zaraz przejze forum mam nadzieję , że u pozostałych też wszystko w porządku:)
Super wieści :) ja mam właśnie prenatalne 9 stycznia :)

p19uqqmzxqi22hcj.png
 
No mi tez jest przykro, ze musze tyle pracowac, ale niestety nie moge zmusic pracownikow, zeby przyszli w swieta do pracy, bo sa Chrzescijanami. Zeby ktos mial wolne, ktos inny musi pracowac. Sklepy sie same nie otworza, hotele nie zamykaja sie na calym swiecie, taksowki, autobusy, pociagi jezdza, a ktos to wszystko musi robic. Poza tym, gdzie sa jakies prawa dotyczace tego ile mozna pracowac w ciazy? Nie wydaje mi sie, zeby bylo cos takiego, jedyne co, to trzeba zapewnic odpowiednie przerwy w czasie pracy i nie przekraczac zakontraktowanego czasu pracy w tygodniu (u mnie 35-43h).
Kobieta w ciąży nie może pracować w godzinach nocnych, a jedna zmiana w pracy nie może przekraczać 8 godzin! Jesli u Ciebie tego nie przestrzegają powiadom Inspekcję pracy
 
reklama
Do góry