reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

To super, ze dzidzia zdrowa [emoji5] Wyniki krwi na pewno to potwierdza.

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017


Na pewno:) ale wierzę że wszystko jest wporzadku i nic złego tam nie wyjdzie :)
 
reklama
Moj maluszek ma 3,6 cm i bardzo ruchliwy machal raczkami i nozkam 12 styczna dokladne pomiary zdj nie chce dolaczyc podobno za duze


No to super :) no każdej z nas pojawiał się taki problem z dodawaniem zdjęć. Jak będziesz miała czas i ochotę to są takie różne programy do pomniejszenia zdjęć to możesz wrzucić:)
 
No to super :) no każdej z nas pojawiał się taki problem z dodawaniem zdjęć. Jak będziesz miała czas i ochotę to są takie różne programy do pomniejszenia zdjęć to możesz wrzucić:)
Onaszczesliwa2018 Nie mogę znaleźć wiadomości, w której zdawalas relacje z prenatalnych więc pod tym komentarzem gratuluję udanej wizyty [emoji16] super, że wszystko wyszło jak trzeba

f2w39n7303c24ozn.png
 
Dopiero dotarlam do swojego domku. Jak wyszlam o 9 rano tak dopiero wrocilam.
@Onaszczesliwa2018 ulga co? Suoer, ze wszystko dobrze. Ja tam dzis wchodzilam w stresie a jak zobaczylam ze serduszko bije to zaczelo ze mnie schodzic. Potem juz bylo tylko lepiej.
@Darka83 no ja nastepna wizyte z usg mam dopiero na poczatku lutego. Zdaze sie na nowo zaczac porzadnie martwic.
 
reklama
No tak, tak. Wciazy wyszlo mi Tsh za wysokie. Wczesniej mialam ok, dlatego nie wiem czy "zwalac" to na ten lek, czy poprostu czary, bo nie mialam z tym nigdy stycznosci:)

xrotgov3q3o4y33i.png

Byc moze niedtety ze juz leku nie opuscisz;/, kontroluj co dwa msce I bron boxe nie rzucac po ciazy tylko dalej badac tsh
A jaki masz? Bo ja 1.03 przed ciaza 1,56 a przed 1 ciaza 3.4!!;( i lek 100 mg
 
Do góry