reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

He he to tak jak u mnie żebyśmy tylko do 12 dotrwamy :) mamy iść do znajomych którzy, y też mają małe dziecko także się posiedzi i pogada :) bez szaleństw oczywiście z mojej strony
 
reklama
Ja Sylwestera spędzam w domku z mężem [emoji4] jak dotrwam do północy to będzie dobrze ale patrząc realistycznie o 22 będę już pewnie spać [emoji23]

oar8qqmzxfkhrczb.png

Nasz Aniołek 31.07.17 (10tc)
 
ja po wizycie porannej. Dzidzia zdrowa. Ma ponad 6cm. Wszystko ma tam gdzie trzeba. Serduszko bije jak dzwon. Wyniki cacy. Wedle usg 12 t 5 dz. Polozna mowila ze za mala na pokazanie plci a i nozek nie rozlozyla.
A jesli chodzi o inne cuda na tym swiecie: moja kolezanka starala sie o dziecko wiele lat. Dwa razy zaszla w ciaze i obie poronila. Potem juz nie mogla zajsc. Odpuscila calkiem. Byla pewna ze nie ma szans. Od kilku dni zle sie czula. Zgonila na jelitowke. Rodzina ja naklonila do testu. Dwie kreski!!
 
ja po wizycie porannej. Dzidzia zdrowa. Ma ponad 6cm. Wszystko ma tam gdzie trzeba. Serduszko bije jak dzwon. Wyniki cacy. Wedle usg 12 t 5 dz. Polozna mowila ze za mala na pokazanie plci a i nozek nie rozlozyla.
A jesli chodzi o inne cuda na tym swiecie: moja kolezanka starala sie o dziecko wiele lat. Dwa razy zaszla w ciaze i obie poronila. Potem juz nie mogla zajsc. Odpuscila calkiem. Byla pewna ze nie ma szans. Od kilku dni zle sie czula. Zgonila na jelitowke. Rodzina ja naklonila do testu. Dwie kreski!!
Super, że wszystko ok [emoji4] czekamy na dobre wieści z następnych wizyt [emoji4]

oar8qqmzxfkhrczb.png

Nasz Aniołek 31.07.17 (10tc)
 
reklama
ja po wizycie porannej. Dzidzia zdrowa. Ma ponad 6cm. Wszystko ma tam gdzie trzeba. Serduszko bije jak dzwon. Wyniki cacy. Wedle usg 12 t 5 dz. Polozna mowila ze za mala na pokazanie plci a i nozek nie rozlozyla.
A jesli chodzi o inne cuda na tym swiecie: moja kolezanka starala sie o dziecko wiele lat. Dwa razy zaszla w ciaze i obie poronila. Potem juz nie mogla zajsc. Odpuscila calkiem. Byla pewna ze nie ma szans. Od kilku dni zle sie czula. Zgonila na jelitowke. Rodzina ja naklonila do testu. Dwie kreski!!
Swietnie, ze wszystko dobrze, gratulacje. I gratulacje dla kolezanki tez :D
 
Do góry