reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

ja po wizycie porannej. Dzidzia zdrowa. Ma ponad 6cm. Wszystko ma tam gdzie trzeba. Serduszko bije jak dzwon. Wyniki cacy. Wedle usg 12 t 5 dz. Polozna mowila ze za mala na pokazanie plci a i nozek nie rozlozyla.
A jesli chodzi o inne cuda na tym swiecie: moja kolezanka starala sie o dziecko wiele lat. Dwa razy zaszla w ciaze i obie poronila. Potem juz nie mogla zajsc. Odpuscila calkiem. Byla pewna ze nie ma szans. Od kilku dni zle sie czula. Zgonila na jelitowke. Rodzina ja naklonila do testu. Dwie kreski!!
Wspaniałe wieści :) onaszczesliwa jak tam?


p19uqqmzxqi22hcj.png
 
reklama
Krropelka super :D
A płeć pewnie poznasz na następnej wizycie ;)

A co do sylwestra - My w tym roku pierwszy raz sami w domu...
Ja muszę leżeć, więc zrobimy parę przekąsek, a potem poogladamy kilka filmów, napijemy się soku jabłkowego, mąż do tego kieliszek szampana, i pójdziemy spać ;)

0d1yrjjgtd95fou3.png
 
Ja kiedyś byłam na Sylwestra (chyba nawet to było 2007/2008) na Słowacji na kilka dni 4 pary. Do dziś wspominamy to jako najlepszy Sylwester, ale byliśmy wszyscy młodzi, piękni i bezdzietni ;)

p19uqqmzxqi22hcj.png
No tak sylwester z lat młodzieńczych do tej pory niektóre wspominamy, można było popić i leżeć później całyy dzień
 
Witajcie dziewczyny po.świętach :*
Trzymam kciuki za wizyty i gratuluję udanych wizyt ja mam prenatalne 2 stycznia stres juz jest ale wierzę że wszystko będzie dobrze :) i chyba dziś poczułam malutkie musniecie w brzuszku ciekawa jestem czy to jest możliwe u mnie aktualnie 12 tydzień 5 dzien :)
 
reklama
To raczej nie ok w ciazy tyle h !! Sa prawa kobiet ja gora 6 h ribilam I praca nie ciezka
No mi tez jest przykro, ze musze tyle pracowac, ale niestety nie moge zmusic pracownikow, zeby przyszli w swieta do pracy, bo sa Chrzescijanami. Zeby ktos mial wolne, ktos inny musi pracowac. Sklepy sie same nie otworza, hotele nie zamykaja sie na calym swiecie, taksowki, autobusy, pociagi jezdza, a ktos to wszystko musi robic. Poza tym, gdzie sa jakies prawa dotyczace tego ile mozna pracowac w ciazy? Nie wydaje mi sie, zeby bylo cos takiego, jedyne co, to trzeba zapewnic odpowiednie przerwy w czasie pracy i nie przekraczac zakontraktowanego czasu pracy w tygodniu (u mnie 35-43h).
 
Do góry