reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Najwyklejsze badanie moczu a z krwi test pappa. 3 tygodnie temu już miałam zrobioną cala gamę podstawowych badań z krwi które wykonuję sie ciężarnym tj. toksoplazmoza, różyczka, tsh, hiv, kiła, hpv i było coś jeszcze ale nie pamietam
a jeżeli chodzi o test pappa to lekarz zleca to badnie czy robicie je na własną rękę? jestem jeszcze przed prenatalnymi więc jeszcze nie ogarniam :p
 
reklama
Dzień dobry,
Trzymam kciuki dziś za wszystkie wizytujace.
Ja dziś weszłam w 14 tydzień. Czuje się dużo lepiej. Nawet piersi się uspokoily. Zaczynam mieć chęć do życia. I powolutku lekki optymizm we mnie wstąpił

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
a jeżeli chodzi o test pappa to lekarz zleca to badnie czy robicie je na własną rękę? jestem jeszcze przed prenatalnymi więc jeszcze nie ogarniam :p
Mi moja gin sama zleciła. Ma specjalny certyfikat wymagany do wykonywania badań prenatalnych wiec wie co robi :) Tłumaczyla mi dlaczego warto i co to daje itp. Link do: The Fetal Medicine Foundation Tutaj jest lista posiadajacych certyfikat :)
 
No szczerze mowiac duzo do roboty nie ma, ciezka praca to nie jest, szczegolnie teraz, kiedy mam troche mniej obowiazkow, ale kiedy jedyne, o czym mysle to pojscie do lozka i spanie caly dzien, to tragedia jest. Wczoraj spalam w restauracji podczas przerwy obiadowej :D Przynajmniej gotowac nie musze, bo mam meza kucharza w domu, bo jakbym miala jeszcze jedzenie przygotowywac po powrocie, to bym chyba nie jadla w ogole.

To raczej nie ok w ciazy tyle h !! Sa prawa kobiet ja gora 6 h ribilam I praca nie ciezka
 
Mój ginekolog też kieruje na te pappy i inne cuda, ale ja nie jestem do tego przekonana. To zawsze dodatkowy stres, a wyniki często nie są miarodajne. Z synem żadnych cudów nie robiłam. Myślę, ze jak na usg będzie wszystko ok, to nie pójdę na żadne dodatkowe badania.

p19uqqmzxqi22hcj.png
 
Ja mam dzisiaj wizyte 11.50 .troche sie stresuje takie glupoty mi sie snily oczywiscie zwiazane z wizyta i nieobecnascia mojego lekarza rozmawialam z kilkoma innymi i w tym snie zaden nie zrobil usg i ja taka zropaczona jeszcze byly jakies watki poboczne
 
reklama
Do góry