reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Dziewczyny, 10 tydzien ponad a u mnie brak jakichkolwiek objawów. Kompletnie nic... Trochę się martwię.
Nie kazda ma objawy. A kiedy bylas u lekarza?

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
reklama
@Margana byłam we wtorek przed świętami, było wszystko okej. Ale wcześniej zdarzało się, że mnie brzuch pobolewal, zgaga miałam... Piersi pobolewaly. Teraz kompletnie nic. Wiem że są ciążę bezobjawowe. Jednak jakiś objaw mnie by uspokoił :)
 
@Margana byłam we wtorek przed świętami, było wszystko okej. Ale wcześniej zdarzało się, że mnie brzuch pobolewal, zgaga miałam... Piersi pobolewaly. Teraz kompletnie nic. Wiem że są ciążę bezobjawowe. Jednak jakiś objaw mnie by uspokoił :)
Hehe, no pewnie tak. Ale wisocznie masz szczescie, ze nie masz objawow i tyle [emoji5] Ja mam a i tak sie denerwuje, wiec chyba lepiej juz nie miec.

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
Cześć dziewczyny poświąteczne :)
Zleciały te święta nie wiem kiedy. Niedługo zbieram się na kolejne badania krwi. Dziś pierwszy raz śniło mi się dziecko :) Byłam na usg i okazało się, że to dziewczynka :) Ciekawe czy się sprawdzi, czy raczej ze snami jest na odwrót :p
 
Hej:) dziewczyny ja po tych świętach boję się wejść na wagę :/
Trzymam mocno kciuki za wizyty
Mnie też bolą tylko sutki
Haha mam to samo :p A jutro i tak się dowiem ile ważę bo mamy wizytę u gina :) Już się nie mogę doczekać, m nadzieję, że wszystko jest oki. Planuje zapytać go o płeć, ciekawe czy coś mi powie.
 
Hejka dziewczyny :-) U mnie z objawow to mdlosci,mdlosci, mdlosci i tkliwe piersi, sennosc do granic mozliwosci w najmniej oczekiwanym momencie heh :-) a powiedzcie mi,bo sie nie orientuje: kiedy ZUS wyplaca swiadczenie i jak to wyglada? Wiem,ze pracodawca placi 100% pensji do 30 dni,a pozniej ZUS.

Napisane na E5603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Haha mam to samo :p A jutro i tak się dowiem ile ważę bo mamy wizytę u gina :) Już się nie mogę doczekać, m nadzieję, że wszystko jest oki. Planuje zapytać go o płeć, ciekawe czy coś mi powie.

O to trzymam kciuki, no ciekawe czy już się dowiecie co mieszka w brzuszku, ja teraz dopiero wizyta 15 stycznia
 
reklama
Do góry