reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Paulinka ja pierwsza ciąże straciłam miałam pozamaciczna ledwo co mi jajowod uratowali płakałam przeżyłam bardzo chociaż lekarze nie potrafili określić z czego wynika pozamaciczna ani poronienie czasem tak bywa nie kazali mi robić żadnych badań miałam 21 lat strasznie mnie to dołowali płakałam szykalam przyczyny jadłam witaminy tak się nastawiłam ze nawet nie zauważyłam kiedy w mojej głowie pojawiła się blokada myślałam tylk o ciazy o badaniach o witaminach niestety mimo ze zrobiłam wszystko w ciąże zajść nie umiałam lekarz wtedy powiedział mi ze żadne lekarstwa mi nie pomogą jak nie wyluzuje psychicznie bo to mnie blokuje nie rozumiałam tego wtedy i byłam jeszcze bardziej zła ...
kiedy wkoncu skupiłam się zupełnie na czymś innym zaszłam w ciąże z córka, wypłacz się przeżyj żałobę swoją osobista pozbieraj się i idz do przodu nie skupiaj się za bardzo na witaminach choć tez są ważne żeby sie przygotować na kolejna ciąże, na badaniach na szukaniu bo możesz się pogubić jak ja wtedy [emoji20]
Nie chce żebyś mnie złe zrozumiała bo życzę ci jak najlepiej czasem życie pisze ciężkie scenariusze mi lekarze powiedzieli ze z lewego jajnika co druga ciąża może być pozamaciczna lub szanse na ciąże będę miała 50% po roku od poronienia zaszłam w ciąże z córka teraz dokładnie z lewego jajnika w kolejna ciąże i to tez w momencie kiedy odpuściłam sobie wszystko i sama w głowie poukładałem sobie ze być może już nie będę w ciąży mimo ze badania wyniki książkowe miałam widocznie znów miałam blokadę w głowie
Czasem nawet nie zdajemy sobie sprawy ze za mocno chcemy nie wpadnij w takie koło bo ciężko z tego wyjść
Wierze w to ze u ciebie poprostu był to przypadek tak jak u większości z nas które poroniły i za kilka miesięcy znów zobaczysz II kreski [emoji8]



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

A lekarze czasem bzdury mowia, kolezanka jeden jajnik I wpadka wiek 37, ja corka z ivf pierwsza ,teraz naturalnie wiek 38;))!! To co paulince jasne ze sie uda tez , innym tez!,natura plata figle I daje nam niespodzianki
 
reklama
Mój ginekolog też kieruje na te pappy i inne cuda, ale ja nie jestem do tego przekonana. To zawsze dodatkowy stres, a wyniki często nie są miarodajne. Z synem żadnych cudów nie robiłam. Myślę, ze jak na usg będzie wszystko ok, to nie pójdę na żadne dodatkowe badania.

p19uqqmzxqi22hcj.png
Ja się waham, bo to faktycznie jest stres, a czytałam, że wyniki mogą być błędne, z drugiej strony gdyby wyszło coś nie tak to później bym sobie pluła w brodę, że nie zrobiłam :/ ten test nifty jest bardziej skuteczny...ale jego koszt jest ogromny ;/
 
Trzymam kciuki za wizyty [emoji8] ja swoją mam jutro o 9:15 ale jestem jakoś spokojna. Aż się dziwię, że jeszcze się nie denerwuję [emoji2] ale dzień długi. Jutro na szczęście nie będzie czasu [emoji4]

oar8qqmzxfkhrczb.png

Nasz Aniołek 31.07.17 (10tc)
 
reklama
Do góry