reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Ja się waham, bo to faktycznie jest stres, a czytałam, że wyniki mogą być błędne, z drugiej strony gdyby wyszło coś nie tak to później bym sobie pluła w brodę, że nie zrobiłam :/ ten test nifty jest bardziej skuteczny...ale jego koszt jest ogromny ;/
Wszystko sprowadza się do odpowiedzi na pytanie co zamierzasz zrobić jeśli okaze się, że dziecko na np. ZD. Ja nie znam odpowiedzi na to pytanie, dlatego boję się takich badań. Mam koleżankę, której brat choruje na SMA. U niej w rodzinie kobiety ten gen przekazują, chłopcy chorują. Jak była w ciąży musiała szybko poznać płeć żeby zrobić badania. Okazało się, że niestety chlopiec. Na badania nie poszła, bo nie była w stanie odpowiedzieć sobie na pytanie co zrobi jeśli dziecko bedzie chore? Na szczęście chlopiec jest zdrowy :)

p19uqqmzxqi22hcj.png
 
reklama
Czesć Mamy! :) Ja nie wchodzę na wagę bo się boję :D Jutro u gina przeżyję pewnie szok :D Choć póki co na ostatniej wizycie tydzień temu na wadze miałam -1. Cały czas trzymam się tego żeby nie przytyć więcej niż 9 kg. Jadę zaraz oddać Paniom z laboratorium moje ranne siku, i dać sobie pobrać krew na test pappa :D Miłego dnia! :)

Ja 1 ciaza 23 kg I po 7 mscach tylko 1 kg ;)) potem schudniecie
 
reklama
Witajcie [emoji5]
Kiepsko sie czuje. Ciezko mi bylo wstac i teraz musze sie spieszyc .
Zawioze mloda do rodzicow, zjemy obiadek i pojade po M do pracy zeby jechac do lekarza. Juz bym chciala byc po.

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
Do góry