reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Czesć Mamy! :) Ja nie wchodzę na wagę bo się boję :D Jutro u gina przeżyję pewnie szok :D Choć póki co na ostatniej wizycie tydzień temu na wadze miałam -1. Cały czas trzymam się tego żeby nie przytyć więcej niż 9 kg. Jadę zaraz oddać Paniom z laboratorium moje ranne siku, i dać sobie pobrać krew na test pappa :D Miłego dnia! :)
 
Trzymam kciuki za wizyty. Ja po świętach na wadze niby mam 300 gram więcej ale ona mi się waha do pół kilo caly czas więc spoko :) Za to brzuch mi się charakterystycznie zaokraglił. Nie jestem szczupła, a już go widać :) Ja mam wizytę dopiero 9 stycznia więc na razie o tym nie myślę. Cycki bolą raz mniej raz bardziej, a mdłości też nieco oslably. Do tego od kilku dni mam okropny smak w ustach, a dziś rano miałam przy z chwilkę ostry ból brzucha. Mam nadzieję, że nic złego się nie dzieje :)

p19uqqmzxqi22hcj.png
 
reklama
Do góry