reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

A my na drogę mamy oczywiście buły z kotletem z piersi :) Jeszcze 2 godz do celu. Rozjaśnia się. Droga puściutka. Jakieś burze, deszcze nas łapały po drodze . Jestem typem, który za pierona nie może usnąć podczas jazdy więc gadamy. L zrobił awanturę jedną. No tak to jest z dziećmi.
Będziemy dziś trupami z Mężem:)
 
reklama
Oj jeden dzień trupa a reszta relaksik :) już pewnie u celu jesteście, a pogoda deszczowa :/
Zapomniałam wczoraj napisać ze kupiłam sobie strój kąpielowy bo trochę uroslam od 2016 roku :) i w przymierzalnia zauważyłam ze juz Mam nowe rozstępy na biodrach. :( a przecież się smaruje i skóra jeszcze nie była taka elastyczna... no nic nie zrobię.
 
Chybra, Aha, bawcie się dobrze, wypoczywajcie!

My wróciliśmy z egiptu, było bosko. Całe dnie pluskaliśmy się w basenie. Młody w samolocie spał, albo oglądał piosenki na tablecie, albo zaczepiał ludzi ;) na szczęście zero płaczu. Teraz odsypiamy :)
 
Jak dotarliśmy o 5:30 wczoraj tak cały czas jest cudowna pogoda:) Jak neptyki byliśmy na prawdę, ja już nie wiedziałam co mówię, ale na drzemce chłopaków fiknęliśmy no i w nocy super spali więc się naładowaliśmy:) Wczoraj i dzisiaj tylko łazimy, opalamy się, kąpiemy w morzu i kupujemy pamiątki, z przerwami tak jak teraz na drzemkę chłopaków:) Coś cudownego. Chłopaki tak się wszystkim cieszą, piękny widok❤
Mąż poszedł wysłać kartki i po jakąś kolację.
 
Emilka po raz pierwszy się dziś zawstydziła jak Pani zagadała do niej w sklepie, dosłownie spaliła buraka hihi tak cudnie się uśmiechnęła, zaczerwieniła i spuściła oczka:) Dziś na zajęciach Pani prowadząca była pod wrażeniem jak moje dziecko się zmieniło, jaką jest komunikatywna i żywa[emoji1]
Nocka kiepska, moje dziecko znów obudziło się o północy i chciało się bawić i gadać, i tak ze trzy godziny...kawa się parzy na ból głowy właśnie...Ale uwielbiam gdy biorę ją w nocy do łóżka i ona pakuje się na moją poduszkę i układa się wzdłuż mojego ciała na łyżeczkę -tak się tula:) albo układa się normalnie brzuszkiem do mojego i glaszcze mnie[emoji1]
 
Już po weselu brata, bylo super :) Zuzia zasnela o 22 i spala jak aniolek, nawet się nie gmerala, kamerka cały czas miala zasięg, więc miałam ją na oku :) wstała o 4.30 mleczko i pospała do 7.30, rewelacja :)

Chybra a na płytkach też się sprawdza iRobot?
 
Beatka ja tez mam iRobota i bardzo fajnie radzi sobie i na panelach i na plytkach. Na dywanach podobno też ale jedyny jaki ja mam to lazienkowy wiec sie nie liczy [emoji6] jeśli mogę coś doradzić to polecam te modele z gumowymi waleczkami (nie ze szczotkami) w gumowe walki nie wkręcają się włosy a ze szczotek trzeba je ściągać co jakiś czas (ja mam dluuugie włosy, a wyrywanie wlosów ze szczotek, odkurzaczy i innych takich mnie odrzuca [emoji6] chyba ze Tobie to nie przeszkadza ;) )
 
reklama
Do góry