reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Hej!
Mam na imię Karolina. Mam 30 lat. Jeśli wszystko będzie dobrze to też będę lipcową mamą, po raz drugi! Mam córkę Kalinę urodzoną 10.07.2014.
Dwa dni temu zrobiłam test, jest bladzioch! dziś 13 dpo, kreska nadal bladzioch ale temperatura 37,0. *z córką, w 13 dpo miałam mocniejszą kreskę :/
Dziś dzwoniłam do gina, wizyta 28.11.
Witaj!:)
 
reklama
Hej dziewczyny moge dolaczyc? Termin na 27 lipca wczoraj druga blada kreska. Mam za soba dwa poronienia. W kwietniu i sierpniu. Boje sie ale jestem dobrej mysli.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aga_k_m mam już core z mają, choc miała być z kwietnia. ale z lipca mam synka hihi.
Z tabelka jak kto woli, poprzednio robilysmy tak, że jes,i niestety ktoras z przyszłych mam musiała nas opuścić to zostawala.. jako mamusia aniołka..

Witaj Karola, serdeczne gratulacje i nie przejmuj się kreseczkami, Wazne ze test pozytywny.

Samotnaja!!! czy to Ty kochana???

Mafu będzie dobrze, każda ciąża jest inna. mogłabym marudzić, że ta dla mnie jest taka łaskawa względem samopoczucia.. za to psychicznie jest kiepsko i do tego te brudzenia..coś nowego..

Monti w pierwszym wątku jest lista Mamus.
 
Aga_k_m mam już core z mają, choc miała być z kwietnia. ale z lipca mam synka hihi.
Z tabelka jak kto woli, poprzednio robilysmy tak, że jes,i niestety ktoras z przyszłych mam musiała nas opuścić to zostawala.. jako mamusia aniołka..

Witaj Karola, serdeczne gratulacje i nie przejmuj się kreseczkami, Wazne ze test pozytywny.

Samotnaja!!! czy to Ty kochana???

Mafu będzie dobrze, każda ciąża jest inna. mogłabym marudzić, że ta dla mnie jest taka łaskawa względem samopoczucia.. za to psychicznie jest kiepsko i do tego te brudzenia..coś nowego..

Monti w pierwszym wątku jest lista Mamus.
Tak, tak, to ja [emoji6]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Monti mam nadzieje, ze wszystkie się wpiszemy i tak zostanie :)

Samotnaja, na kiedy masz termin? miło Cię widzieć jeszcze jak pozytywnie nastawiona jesteś to musi bhc dobrze, dotrwamy do końca!
 
witajcie,
Czytam was, ale ledwo doganiam , a o odpisywaniu to już bardzo nie ma mowy, trzymam za wszystkie z was kciuki :)
ja już w domu wyszłam na siłę bo chcieli mnie trzymać do środy- czwartku ,
Dalej nie wiem czy jest ok wiec ide jutro do ginekologa prywatnie tego u którego byłam przed zajściem w ciąże, bo ten mój stary jest teraz ordynatorem w szpitalu i nic nie chciał powiedzieć oprócz tego - nie widać, powinno być widać, nie ma jak zobaczyć, wielkość nie adekwatna do tygodnia i td . A ten mój nowy patrzy na mnie i mówi WIDAĆ. A tak na całkiem chłodno to jutro ide do tego nowego na wizytę prywatną a w czwartek wieczorem do szpitala na kontrole. Boje sie czekać do czwartku a jutro jest jedyny dzień kiedy ten nowy przyjmuje wiec sie umówiłam. Krwawienie miałam tylko raz po badaniu, potem plamiłam jeden dzień, 5 dni spokoju i znów plamienie 1 dzień, aż sie boję co bedzie dalej, ale co ma być to bedzie. Co do usg to robili mi przy przyjęciu stary dr mówił ze pecherzyk 8mm i że nic nie widać w nim nic, następne badanie robili mi po 3 dniach i mówili o ile dobrze ich zrozumiałam ze pęcherzyk urósł i jeden ze widzi a drugi ze nie widzi coś w nim. Nie wiem komu wierzyć ale myśle ze stary mówi od strony pesymistycznej żeby ewentualny ból po stracie był mniejszy i zeby mnie przygotować jesli by sie nie udało. Boje sie jutrzejszej wizyty mam dopiero o 17:30 ale może bedzie dobrze. Przy tym wszystkim co przechodzę powiem wam szczerze to że mnie bolą piersi, jestem słaba, i mi niedobrze to stało sie mało istotne.
Kciuki za wizyte !! Musi byc a nawet będzie na pewno dobrze :)

I znów witam sie z nowymi lipcóweczkami:)

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Narazie to sama sobie obliczylam i wychodzi na 27 lipca ale pewna nie jestem bo to 3 cykl po poronieniu, wszystko rozregulowane a tu taka niespodzianka :-) od polowy cyklu wiedzialam ze cos jest na rzeczy, w czwartek zrobilam bete ale byla 0.1 ale uznalam ze to nie mozliwe i wczoraj tescik pokazal druga kreseczke, dzisiejszy tez. Juz raz przerabialam za szybkie testowanie . jakos mam takie nastawienie ze wszysto bedzie dobrze...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Lilith - czyli najlepsze miesiące obstawilas :-D. Ja z Moją miałam termin na 26.05 ... Ale "pinda" jedna wyklula się 23.05 [emoji23].

Co do listy... Przerabialam już temat wpisów (aczkolwiek wówczas zaczęłam udzielać się na forum dopiero od ok. 20 tc), i wiem jak to działa [emoji6].

W tym przypadku (tj.poczatku) poczekam do wizyty u gina, ale... Która jest już pewna, to nie ma to tamto - niech się wpisuje [emoji3] - lista i tak zapewne do lipca będzie otwarta na nowe uczestniczki [emoji6]

Samotnaja i Karola - witajcie [emoji3]


Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Karola, Samotnaja witajcie :-)

f2w33e3kdaj3n4f0.png
 
Do góry