reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

reklama
Przyjeli mnie na odzial to sie wody sacza. Ktg wporzadku ruchy czuje tylko szyjka kompletnie nie przygotowana na rodzenie. O 22 mam miec ponowne badanie i ktg. Jutro sie okarza co zadecyduja bo jak mi dadza okx to i tak szyjka chyba sie nie otworzy. Wiec czekamy troche to wczesnie bo to jest poczatek 36 tydzien
 
Hmm, w takim razie dobrze ze jesteś pod okiem lekarzy. rozumiem ze jeśli szyjka się nie otworzy to będziesz musiała mieć cc ? Będzie dobrze :)
Ewczis, a co u Ciebie ? Nie odzywasz się zbyt wiele, jak się czujesz ?
 
Ja zle sie czuje ciagle ....to cukier za niski to za wysoki ... To spuchniete nogi ...a dzis na caly dzien boli mi brzuch tak jal bym miala dostac okres ... Brzuch twardnieje i puszcza ... Dzis moj zlozyl lozeczko ...i musze kupic przescieradlo Bo nie mam
 
Hmm, w takim razie dobrze ze jesteś pod okiem lekarzy. rozumiem ze jeśli szyjka się nie otworzy to będziesz musiała mieć cc ? Będzie dobrze :)
Ewczis, a co u Ciebie ? Nie odzywasz się zbyt wiele, jak się czujesz ?
Szyjkę można też tzw. balonikiem otworzyć (tak wywołują porody w donoszonych ciążach - nie wiem jak robią w takich przypadkach).

Gosiaczek pisz co i jak!
 
jestem już po kolacji.. Nie mogę coś sobie miejsca znaleźć.. emocje się zaczynają.. ale zaraz to już będzie normalka bo za dwa tygodnie lipiec zaczynamy.:-) i już sama niemogę się doczekać swojego porodu i spotkania z synkiem :-)
 
reklama
Ja zle sie czuje ciagle ....to cukier za niski to za wysoki ... To spuchniete nogi ...a dzis na caly dzien boli mi brzuch tak jal bym miala dostac okres ... Brzuch twardnieje i puszcza ... Dzis moj zlozyl lozeczko ...i musze kupic przescieradlo Bo nie mam

Ja też tak mialam i to są skurcze,tydzień w szpitalu bylam.