reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

Marcie? a co sie stalo ??
kiedys cos chyba pislaa na ten temat ...ze cos nei bedzie miala internetu, o ile sie nie myle ?


Asiulinka - To nieciekawie macie a gdzie sie tak maluchy zalatwily ? Zycze szybkiego powrotu do zdrowia , i oby ta nocka byla lepsza,

Niusia - to fajnie ze malemu sie podobaja i nie sciaga ich najwidoczniej sa wygodne :tak:
 
reklama
Marcie? a co sie stalo ??
kiedys cos chyba pislaa na ten temat ...ze cos nei bedzie miala internetu, o ile sie nie myle ?


Asiulinka - To nieciekawie macie a gdzie sie tak maluchy zalatwily ? Zycze szybkiego powrotu do zdrowia , i oby ta nocka byla lepsza,
Marcie zabrakło kasy na internet, bo płaciła za studia. Ale od przyszłego miesiąca ma znów się pojawiać na BB.

Dziękujemy za życzenia zdrówka.:-) A gdzie się załatwili nie wiem.:confused: To pewnie przez tą pogodę -raz ciepło, a za chwilę już zimno.:baffled:
 
Buziaczku ale Twoja Blania zasuwa juz sama slicznie. Igorek mój dopiero zaczoł raczkowac a podnosi się tylko na kolanka jeszcze sam nie stanie tylko podtrzymywany pod paszkami.
Oczywiscie z raczkowania tez razem z męzem jestesmy dumni.
Natomiast mój skarb slicznie juz wola a,a a na nocnik a w niedzielę jak bylam u siostry i nie było nocnika to zrobil do sedesu kupkę. Zawołał więc stwierdzilam ze spróbuje i się udało. Niesamowite ile te dzieciaczki rozumieją.
Historia z misiami w pralce super:-).

pozdrawiam
 
Cześć Dziewczyny!
Ale długo mnie nie było:zawstydzona/y:wszystko przez to,że zepsuł nam się nadajnik radiowy przy internecie i nie umieli go naprawić. Co dwa dni przychodzili naprawiać,ale dopiero wczoraj się udało:tak:
Karolinka ma 2 ząbki,raczkuje,sama chwilę ustoi i chodzi trzymana za rączki. Miała już kilka wypadków na szczęście nie grożnych. Spadła z łóżka,wpadła pod krzesło,przycięła delikatnie paluszki szufladą itp;-) Mam problem żeby ją upilnować bo nie usiedzi nawet minuty spokojnie. Co chwilę wstaje na nogi.
Dziewczyny a jak jest u Was ze spaniem? bo ona wcale nie chce. Całą noc chce mieć cycusia w buzi ja powoli mam dosyć. W ciągu dnia też je dużo,ale noce są okropne.
Asiulinka życzę zdrówka chłopakom;-)
My z bucikami się jeszcze wstrzymujemy do chodzenia. Karolinka uczy się chodzić na bosaka. Buciki mamy tylko na spacerki.
Pozdrowionka
 
Emi 7 - Dzieki , to prawda moja mala zasuwa jak maly samochodzik, i jest bardzo madra jak na 9 miesiaczniaka.
Gratuluje pierszych raczkow :-)
Juz za tydzien i maly bedzie zasuwal :-D i wszedzie bedzie ;-)
Ale widzisz moja dzidka nie umie jeszcze korzystac z nocniczka :no:dopiero babcia przywiezie pod koniec kwietnia i zaczniemy nocnikownaie :tak::tak:
Blania umie zasypiac sama u siebie w pokoju , nakarmie ja i wychodze (coraz czesciej zdarza mi sie ja sama zostawiac by usypiala )i poplacze chwilke i zasypia , potem wchodze i ja ukladam i przyrywam :tak:noi przeyspia nam cale nocki rzadko sie juz budzi :tak:tak sie ciesze , ale to plus oddzielnego jej wlasnego pokoju :tak:.
Noi ostatnio ciezko nam idzie jedzonko Blania nie chce otwierac buzki tylko jak kurka skubnie , :crazy: ale staram sie jej czesciej dawac jesc , i spedzam nad tym okolo 30min.
:sorry2::sorry2::sorry2:
Przed nami nauka nocniczka i picie z kubeczka niekapka noi jedzenie raczkami z talerzyka z lyzeczka na czele :tak: a wy co uczycie maluskzi teraz??? jak kapiecie swoje maluchy w waszej wannie czy w czym ?? bo moja mala to plywa w wannie okolo 30min zawsze przed snem :tak::tak:nie bpoi sie wody :no:nawet jak sie zachlysnie czy posliznie i wpadnie to sie smieje :-D:szok::baffled:dziwne dziecko no nie :-D
 
Moj Victor tez uwielbia kapiele i zadne zachlysniecie czy przypadkowe nurkowanie nie jest mu straszne, tez sie smieje:tak: a kapie sie codzinnie ze swoim tuniem w duzej wannie.

Jesli chodzi o zasypianie to moj zasypia przy piersi albo poprzez bujanie, sam zasypia tylko na spacerze(ale w gruncie rzeczy tez go buja:tak:) niedlugo chcemy przeprowadzic zabieg nauki samodzielnego zasypiania bedzie to bolesne i dla niego i dla nas ale tak trzeba.
Maly tez wszedzie wejdzie, musze go strasznie pilnowac, zeby juz do reszty sie nie poobijal. A ostatnio to wogule nie odstepuje mnie na krok, caly czas ze mna nawet do toalety, a jka go zostawie na chwile to ryk..nie wiem dlaczego tak, wczeniej tego nie bylo.
 
Dopiero zauważyłam na ZDJĘCIACH NASZYCH POCIECH fajne zagadnienie-Włoski! Czy obcinaliście już je dzieciaczkom?
Kacper ma już dwa raz obcinane włoski maszynką-i powiem szczerze że myślałam ze będzie bardzo ciężko,a tu szok:szok: bo siedział bez ruchu:-D:-D
 
reklama
Witam,
u nas dzis slonko swieci na calego, bez chmurne niebo, wiec zaraz zmykamy chyba na chustawki, nie dlugo chcemy kupic taka do ogrodu i piaskownice(wiec bedzie na miejscu:tak:)

Co robicie dzis na obiad, bo ja nie mam juz pomyslow.
Iuwka, ja nie obcinalalam, bo nie ma ich az tak duzo:tak:
A slyszalam ze jest jakis przesad, ze do pierwszych urodzin nie powinno sie obcinac;-)
 
Do góry