reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

Iiwka co do fotelika, to jak Grzesiowi zacznie wystawać główka poza fotelik (a już niewiele brakuje), to Grześ przesiądzie się do fotelika Maciusia (mamy fotelik Concord trimax), a Maciusiowi chcemy kupić nowy. Tylko tu pojawia się problem.;-) Myślałam, że kupimy kolejny fotelik (od 15 kg), ale Macio jeszcze nie osiągnął takiej wagi.:zawstydzona/y:No i zastanawiam się, czy kupić inny od 9 kg (9-36 kg), czy też lepszy (z lepszą ocena w crash-testach) od 15 kg.:confused: A zasoby finansowe ograniczone, bo chcemy kupić też Grzesiowi spacerówkę.
 
reklama
Rita-ojejjjj biedactwa....duzo zdrówka dla Dzieciaczków życze..Amelka jeszcze nie chorowała od urodzenia,aż strach pomyślec....jeszcze wszystko przede mną:hmm: Brawa dla Julci za raczkowanie:tak:

A z tym fotelikiem to ja juz mam mętlik w głowie...tez przymiezamy się do zakupu od dłuzszego czasu ale nie moge sie zdecydować...a do tego te ceny:dry:
pozdrawiamy
 
A z tym fotelikiem to ja juz mam mętlik w głowie...tez przymiezamy się do zakupu od dłuzszego czasu ale nie moge sie zdecydować...a do tego te ceny:dry:
pozdrawiamy

Male sprostowanie....zeby nikt nie pomyslal ze my bez fotelka tyle czasu;-) Teraz mamay Mamas and Papas do 13 kg ale widac ze za chwile bedzie za maly...
 
Julka dziś znowu zwymiotowała:-(. Już rece opadają.

A co do fotelika, to Julka odziedziczy po Wojtku (Maxi-Cosi Rodi). Wojtek juz po mału z niego wyrasta. Jestem z tego fotelika zadowolona choć minusem jest
trudno zdjejmowalna tapicerka do prania.
 
My juz od 2 mc jezdzimy w większym (odziedziczonym po kuzynce)i jestem z niego zadowolona bo ma do regulacji kąt pochylenia siedziska.Dla większych i mniejszych dzieci jest chyba od15 do36kg W tzw.kołysce Julek mieścił sie z ledwością zwłaszcza w kombinezonie.
Julci i jej braciszkowi życzymy dużo zdrówka i to jak najszybciej.Przesyłamy buziaki.
 
Julkowa, Marta, Klad
Wszystkiego najlepszego dla Julków i Huberta z okazji skończenia 8 miesięcy:-);-):tak::-D
Rita szybkiego powrotu do zdrowia dla Julki i jej braciszka
Co do fotelika to my jeszcze jeżdzimy w tym do 13 kg,ale mamy już kupiony nowy taki 9-36 kg firmy ROAN. Daliśmy za niego 400 zł. Kupiliśmy go dlatego, że jako jeden z nielicznych ma usztywnianą tą wkładkę na główkę przez co głowa ma stabilne oparcie.
 
Julka dziś znowu zwymiotowała:-(. Już rece opadają.

A co do fotelika, to Julka odziedziczy po Wojtku (Maxi-Cosi Rodi). Wojtek juz po mału z niego wyrasta. Jestem z tego fotelika zadowolona choć minusem jest
trudno zdjejmowalna tapicerka do prania.

Rita zdrówka dla dzieciaków zyczymy a Tobie dużo siły.

My fotelik musimy kupic, mamy taki pozyczony firmy Romer do 9kg. Moze polecice nam dobry i niedrogi?

Całuski dla Wszystkich 8-miesięczniaków. Igorek juz wycałowany.
 
reklama
Do góry