reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

reklama
buziaczku,a Ty co żegnasz się z nami?Że tak do każdej z osobna:confused:?
Już odpowiadam,Iiwka siedzi ze mną na Mamach domowych:tak: i nie zawsze ma dostęp do kompa:no:.
Moje bąble na razie takie milutkie,ale potrafią za skórę zaleźć;-):-D.
 
czesc

Buziaczku zawsze mozesz sprobowac nowej fryzurki.Ja kiedys mialam ciemne

Aga no wlasnie boje sie ze potem bedzie problem jak zacznie sie zabkowanie:baffled:

Nusia
wiec twoj syneczek tez Aniolek:tak:
 
Julkowa- moim zdaniem i tak jestes dzielna:tak: ja bym nie wytrzymała z moją teściową:wściekła/y:Niestety na nas tez przyjdzie kolej....chce przyleciec i odwiedzic nas...juz sie boje:-(
Musze byc dzielna.Nie mam innego wyjścia.Najgorsze jest to że w maju mąż wyjeżdża na 5mc i chyba się pozabijamy.Brrr aż nie chcę o tym myśleć,bo tak to zawsze wiedziałam że jest po mojej stronie i mnie wspiera.

Dziewczyny, mam pytanko czy slyszycie u swoich pociech jak pstrykaja im kosci? Bo ja u swojego slysze, czasami to normalnie jak u dziadka, niewiem czy to normalne.
Nic takiego nie zauważyłam,może dlatego że rosną:-)

Julkowa - Ty bardzo mlodo wygladasz (nie obrazajac nikogo i nic nie sugerujac pieknosci), jesli moge spytac ile masz lat ?;-) a z Tesciowa to ja mam rowno wiec nie bede zaczynac tego tematu bo u mnie to rzeka :angry::sorry2:a co mialas na mysli piszac ze nie wszystkie mialy tyle szczescia co my ???:no:zaczailam sorry:sorry2:
Na szczęście nie wstydzę sie swojego wieku,jeszcze:-D mam28lat
Gratuluję udanej teściowej i żeby nigdy relacje między wami sie nie zmieniły.
A miałam na mysli to że czytając ostatnio ten wątek od początku, z sentymentu i tęsknoty za brzuszkiem,wywnioskowałam że nie wszystkie forumowiczki zostały mamusiami:-(
 
Anka może Laura juz taka zostanie:confused: Mój Maciuś też był grzeczny. Jak mu mówiłam, że czegoś nie wolno, to nie dotykał tego. Zawsze wystarczyło mu powiedzieć, czy wytłumaczyć. Nawet nie musiałam za bardzo chować rzeczy przed nim. Był spokojny i usłuchany. No właśnie był, bo teraz przechodzi okres buntu.:-( I nieraz prośby ani grożby nie skutkują. Ale mam nadzieję, że jeszcze wróci mój grzeczny Maciuś.:tak: No i że z Grzesiem też nie będę miała trzech światów.:blink:

Niusia ja też zauważyłam, że jak czasem podnoszę Grzesia, to mu coś strzyknie w kościach. Aż czasem się zastanawiam, czy może coś za mocno go nie pociągnęłam.:confused::sorry2:

Jasmina ja Cię doskonale rozumiem.:tak:Ja też czasem mam dosyć i chciałabym się z tą wyrwać. No i jeszcze ta dwójka dzieciaków, które nie dają chwili wytchnienia. Ale Ty masz trochę gorzej, bo znalazłaś się w nowym miejscu -nie znanym i bez znajomych. Dobrze, że chociaż masz męża.:tak: I głowa do góry. Idzie wiosna i będzie dobrze.:-)
 
Witam :-)
Nie ma mnie tak długo a Wy kochane tyle naskrobałyście:szok::szok:Bedę miała niezłą lekturę jak juz będe miała internet:-DJa tylko tak z doskoku powiedzieć że żyjemy:-)Juz się zadomowiliśmy na nowym miejscu:tak:
Witam nowe mamausie:-)Widze że więcej nas się zrobiło:-)

Pozdrawiamy wszystkie mamausie i dzieciaczki cieplutko:-):-)
 
Cześć Dziewczyny:-)
Ja ostatnio nie mam za bardzo czasu na nic:no:wszystko przez ten remoncik w kuchni. Mój mąż tylko przed pracą cchwilę jest w stanie coś porobić i tak ten mały remoncik się ciągnie:wściekła/y:Bałagan taki w domu jakby tornado przeszło. No ale powoli się odkopujemy;-)Karolinka ciągle się przytula i zaczęła mówić do mnie mama:tak::-Da do Jarka tata;-):-)
Co do tych kostek to małej też czasem słychać,ale czytałam że to normalne:-D
Pozdrawiam
 
Witam Wszystkie Mamusie i Dzieciątka :-)

Poczytuję wątek dosyć regularnie, ale piszę troszkę mniej niż kiedyś. Tak jak domyśliła się Buziaczek po powrocie z pracy ok 15tej staram się spędzać czas tylko z Krzysiem aż zaśnie. Jeśli siedziałabym przy kompie to miałabym wyrzuty sumienia, że odbieram mu te 3-4 godziny wspólnej zabawy i przytulania.
Po 19-20 jak mały śpi to ja coś tam posprzątam i mam czas dla siebie i męża (chociaż on ostatnio mnie wkurza bo ciężko go odgonić od kompa i jakiejś durnowatej gry :angry:).
Krzysiaczek jest grzeczny i raczej spokojny. Ma już 2 zęby. W nocy budzi się raz ok 4 na cycusia.

A tak z innej beczki. Jakiś miesiąc temu brałam antybiotyk na ząb i niekarmiłam przez to małego 10 dni. A przedwczoraj dostałam pierwszy okres:wściekła/y:. Po 7,5 m-ca.
 
reklama
Do góry