reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

To ja sie pokaze i tutaj!
Dzisiaj wrocilam z corcia ze szpitala :)
Sciskam wszystkie mamy i te rozdwojone i te 2w1 i trzymam kciuki za szybkie i bezbolesne porody oraz zdrowe dzieciaczki!

Ankami GRATULACJE!
 
reklama
To ja sie pokaze i tutaj!
Dzisiaj wrocilam z corcia ze szpitala :)
Sciskam wszystkie mamy i te rozdwojone i te 2w1 i trzymam kciuki za szybkie i bezbolesne porody oraz zdrowe dzieciaczki!
Wielkie GRATULACJE dla kolejnej Lipcoweczki, Dzidzia slodka.
Napisz Nam jak bedziesz miala chwilke jak porodzik ? i samopoczucie po porodzie?czekamy na wrazenia i opowiesci. oraz zapraszam wklej swoja przeslodka dzidzie..do 1 zdjatek - na lipcowym znajdziesz.pozdrawiam ahh a kiedy reszta sie rozdwoi i w tym ja ?;-)
 
witam ja wlasnie mam chwilke wlasnie karmie mala victorie dzis wrocilysmy ze szpitala wykrakalam se ta daté mala urodzila sie 07,07,2007 o 6,28 rano 3690 kg i 52 cm wiecej opisze pozniej:-):-)
 
Witam Wszystkich:-)
Dzis to wyjatkowo pusto jak na ta godzinke.
Ja sluchajcie jestem chyba niedzwiedziem:-D:szok: polozylam sie o 23 przespalam cala noc i dopiero wstalam, tyle godzin:szok:
A mam takiego lenia ze lepiej nie mowic, nie mam koncepcji co do obiadu.
Wczoraj bylam u lekarza rodzinnego, cisnienie wporzadku, serduszko bije slicznie, jedyne co to kurczaki:wściekła/y:niewiadomo czy niemam infekcji moczu, dalam probke do laboratorium wyniki bede miala w czwartek, to napisze ale bym sie wsciekla tak pod koniec ciazy:wściekła/y: w czwartek tez mam wizyte z polozna, tak wiec moze troche mnie pomaca i stwierdzi czy dzidzia juz weszla w kanal czy nie, bo ja nie widze u siebie obnizenia brzucha.
Dobra nie zanudzam juz...
Milego dnia
 
reklama
Witam,
KASIA@25 gratuluje dzieciatka:-)
Ja dzis od rana latalam po urzedach zalatwialam zezwolenie na pobyt zeby ubezpieczenie miec, bzdura heheh meldfunek mam juz dawno a bylam nielegalnie tutaj heheheh:-D.To byla tylko kwestia formalna
 
Do góry