reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

Mi dziecko przywiezli tez szybko od operacji i to jest moje pierwsze dziecko a wiec mysle ze to nie zalezy od doswiadczenia. Po prostu chyba teraz tak robia. Ja juz lece bo Maluszek sie obudzil i domaga sie jedzenia. Pa
 
reklama
Anka26,07 - ja też miałam okropną noc... od wczoraj boli mnie cały czas głowa... przewracałam się w łóżku do 2.30, w końcu wstałam i zrobiłam sobie kanapkę z dżemem... i dopiero zasnęłam... wstałam rano na godzinę aby zrobić kanapki do pracy dla męża i trochę z nim pogadać i wstałam przed 12.00... dawno nie miałam takiej nocy... tzn. jeśli śpię w ciagu dnia to wiem, że noc będzie zarwana ale wczoraj cały dzień funkcjonowałam normalnie :-(
Na jutro termin a u mnie cisza... rano jadę na KTG i wtedy pomyślę co dalej :tak:
 
Jeśli któreś się rozdwoiły to gratuluję - niestety nie mam czasu wszystkiego nadrobić. Mój poród opisałam Wam w odpowiednim wątku.

A za wszystkie oczekujące trzymam kciuki, żeby miały lżej niż ja :)
 
my.php
my.php
URL%5D
my.php
my.php
my.php

my.php

Witam
Z powodu kłopotów z komputerem dopiero dziś mogę pochwalić sie swoim skarbem
JULECZEK przyszedł na świat 30.06.2007(12dni przed terminem)o godzinie13.50 po 3 godz porodzie.
Ważył 3100 a długość jego ciałka 58cm dostał 10pt
 
Alkmeno ja juz jestem tak zmeczona ze polozylabym sie ale jak to zrobie to w nocy znow bede sie wiercila.Siostra robi obiadek wiec moge popisac troszke.

Ja mam termin na za tydzien a tu ani slychu ani widu nic sie nie dzieje, nawet czopa nie widzialam:-(
Jak dlugo jeszcze:confused::confused:
 
Witam .
Jak sie macie Lipcoweczki? Jak samopoczucie? Widze ze noce nieprzespane:-( Nas mecza, Ja tez dzis nie za najlepiej spalam, ale to dlatego ze okno mialam zamkniete i duszno(+czuwam oczekuje 1 znakow), gorco Mi bylo:wściekła/y:(Mojemu zawsze jest zimno i musi miec zamkniete..)...wieczorem poszlam z bolem brzucha spac, jak na @ ale nie bralam nic przeciwbolowego bo myslalam ze moze sie cos zacznie Ja juz dwa dni po terminie w piatek 13 mam wizyte u poloznej ciekawe co powie? moze do szpitala Mnie wysle? Moze jakis termin wywolania dadza:dull:...chociarz tutaj sa za jak najbardziej naturalnym porodem:tak: i dopiero po 12 dniach po terminie beda wywolywac i co kolwiek robic (chyba zwariuje do tego czasu):sorry: ale wczesniej zmusza moj organizm do naturalnego porodu.:blink:
Wspomniala cos o jakis specjalnych cwiczeniach fizycznych:dull: - ale skoro Mi nie pomaga sprzatanie, bieganie, podskakiwanie, spacerowanie, sex, podnoszenie, picie herbat,jezdzenie samochodem po wertepach i mycie okien oraz podlog na kolanach to juz chyba nic sie nie da zrobic samemu fizycznie?!:wściekła/y::no:
Martwie sie juz strasznie dlaczego Moja Corcia sie nie urodzila do tej pory boje sie wywolania...:sorry::-:)szok: Z kazdego dnia na dzien po terminie czuje Mniej ruchow:confused2:, ale sa ..:tak:ale znacznie mniejsze...boje sie o Corcie bo po terminie juz inaczej wszystko funkcjonuje..nie tak jak przed..:-:)-:)no:
Nie zycze nikomu zyc w takim stresie i niepokoju ..obyscie urodzily wszyskie w terminie lub nawet przed.
Pozdrawiam busiaczki
a gdzie podziewa sie Kasiulec81? urodzila juz ? :-D:tak:;-)
 
buziaczek , to normalne ze nie czujesz tyle ruchow dzidzi bo tak sie dzieje przed porodem ruchy maluszkow slabna! Twoja corcia tak samo oczekuje tego wielkiego wydarzenia jakim bedzie jej wyjscie na ten swiat:)
 
reklama
Do góry