reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

Hej! Witam wszystkich. :-) Mi już zaczął się 38 tydzień. Brzuch nadal wysoko. Skurcze mam dosyć często, dosyć tj czasem kilka na godzinę. Brzuch się robi twardziutki. Przeważnie napina mi się cała prawa strona, rzadziej cały.
Dzisiaj Krzyś jest bardzo aktywny, wierci się tak nisko, że co chwila biegam siusiu.
W środę idę do lekarza ciekawe czy zauważy jakieś postępy :-D:-D zapytam go o KTG bo czytając wasze posty to widzę, że większość lekarzy was kieruje na to badanie. Mój mi kiedyś wspomniał, że skoro się dobrze czuję i nie ma niepokojących objawów to też nie ma potrzeby robić takich badań. Dodam jeszcze, że chodzę prywatnie a on pracuje na co dzień w Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi.
 
reklama
Witam sie:-D:-D:-D
już godzine leze i gapie się w sufit....,a zasnełam ok 24, znowu bezsenne noce:-:)-(,w 1 trymestrze też mnie męczyły.

Dziewczynki chce kupić takie gipsowe odlewy do rączki lub nóżki,poradzicie mi jakiegoś sprzedawce z alegro?i jeszcze jakis krem na brodawki bolace przy karmieniu?nie moge sobie przypomniec jaki uzywałam przy Krzysiu-bepanten?nie wiem.:baffled::confused:
 
NA KIEDY JEST PLANOWANE ROZWIĄZANIE????
Na dzien dzisiejszy cesarke mam miec ok. 15-20 lipca ale konkretnie to sie dowiem po niedzieli bo mam termin w szpitalu w ktorym bede rodzila i mam przyjsc umowic sie na konkretna date:-) A swoja droga to jestem ciekawa czy doczekam do tego czasu...;-)
 
Na dzien dzisiejszy cesarke mam miec ok. 15-20 lipca ale konkretnie to sie dowiem po niedzieli bo mam termin w szpitalu w ktorym bede rodzila i mam przyjsc umowic sie na konkretna date:-) A swoja droga to jestem ciekawa czy doczekam do tego czasu...;-)

o to jeszcze troszke,pytam bo moja kolezanka rodziła bliznieta,w 38 tc.odeszly jej wody,ale tylko u corci,u synka przebijali pecherz,dwa maluchy po 3 kilo,wszystko ok
 
o to jeszcze troszke,pytam bo moja kolezanka rodziła bliznieta,w 38 tc.odeszly jej wody,ale tylko u corci,u synka przebijali pecherz,dwa maluchy po 3 kilo,wszystko ok
To ladnie donosila:tak: Ja mysle, ze moje dzieciaczki predzej sie urodza bo sa duze. W tej chwili maja juz ok. 2600 i 2800gram i co sie z tym wiaze- coraz mniej miejsca.
 
reklama
Do góry