reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

Pastela- Nie boj sie Kochana bedzie wszystko dobrze;-):tak:, mam nadzieje ze donosisz spokojnie:happy:!!Ja bym chciala juz urodzic:tak::-D ale jak narazie cisza tylko czasem lekkie skurczyki:sorry2: ale czuje ze Mala wyskoczy na termin a nawet po ...:dry::sorry: zobaczymy co powie teraz Midwife za 8 dni wizyta 38 tydzien obym nie dotrwala :szok::tak::-Dale sie boje troszeczke ...jak mnie lapie jakis skurcz albo dziwne uczucie to odrazu panikuje :sorry:to moze dlatego wszystko sie wycofuje :confused::shocked2:!!:laugh2::blink:sama nie wiem ...:no::wściekła/y:
Ciekawe co u Negri nie macie z Nia wogule kontaktu??:confused:

U Nas tez pogoda kiepska, dzis kolejny dzien siedze u Tesciow i pilnuje pieskow !!ale dzis juz sama bez M ! Bo pojechal do pracy ..a rano sie poklucilismy z wspolokatorami ...bo Nas wkurzyli!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::no:ale szkoda gadac nawet ..
 
reklama
Witam ,
nie wiem o co chodzi ale wszystko jest napisane malutkimi literkami:-(

Aniu też tak miałam hehe myślałam nawet że mi na wzrok pada od siedzenia przy kompie-może niebawem się unormuje-czasem tak bywa albo ty masz coś poprzestawiane.. na klawiaturze czy w ustawieniach?
 
i tu się witam!
I informuję, że zniknę na jakiś czas:-( jutro rano mam się stawić w szpitalu na patologii ciąży, bo mam białko w moczu.
Jeszcze nie jestem gotowa psychicznie na rozwiązanie, tym bardziej jeśli miałaby być to cesarka, albo wywoływanie. Normalnie strasznie się boję :sorry:.
pozdr gorąco

Pastela - trzymam za Ciebie kciuki!!! Będzie dobrze!!!
 
Witam was dziewczynki wszystkie!!

Anka - zazdroszczę fajnej niedzieli. ja od południa tez przyjemne spacerki uskuteczniałam, żeby się wyciszyć po nieudanej nocy i poranku. W nocy - skurcze - rano - szpital (pusty z powodu strajku i nic się nie dowiedziałam właściwie)!!!

Buziaczek - ja też jestem za Blanką - Weronika jest ładnie, ale jak się ktoś uprze na "Weroncię" to już nie jest miło...

Pastela - trzymam kciuki, ja jutro też do szpitala na zapis, ale już najprawdopodobniej zostanę. Przynajmniej chciałabym, bo tak w domu to nie mam pojęcia w ogóle co sie tam w środku mnie dzieje!!!! Może się ktoś w tym szpitalu znajdzie, kto mi łaskawie wyjaśni co się ze mną dzieje, bo jak na razie to na wiedzy internetowej jadę...:wściekła/y:!!!!!

Pozdrawiam was lipcóweczki serdecznie i przepraszam, że ostatnio tak rzadko zaglądam, postaram się poprawić - jak tylko zdążę ;-)!!!
 
aska - to ty juz na wylocie jak i ja , ja tez mam skurcze ale jak zaczynam je liczyc to ustepuja teraz sie pojawiaja co godzine dwie lub pol godziny,czasem mam przyplyw goraca i dusznosci ale nic wiecej sie nie dzieje i nie sa takie mocne !! :sorry2: ciekawe ktora z Nas sie pierwsza rozdwoi :tak::-D:confused: oj kurde niech juz sie cos u nas ruszaaaa:wściekła/y:
ja tez jade tylko na wiedzy internetowej :no::wściekła/y: bo ta opieka tutaj nie bada wewnetrzne i nic nie wiem czy dlkugo jeszcze czy nie dlugo ?! ahh jestem wsciekla ze nic nie wiem ...i zyje w ciemno!!
 
reklama
Pastela glowa do gory! Moze byc tylko dobrze albo bardzo dobrze!

Dzis rozmawialam z polozna na temat kolki u dzieci i powiedziala ze jesli karmi sie piersia to rzadko wystepuje a jezeli juz taka wystapi to masowac brzusek zgodnie z ruchem wskazowek zegara albo ciepla kapiel wtedy powinno przejsc, a jesli nie to niepodawac zadnych lekow samemu tylko isc do lekarza.
 
Do góry