reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

reklama
witamm Kobietki jak sie macie?
Kasiulec - a dlaczego na bileciku masz 37 tydzien?? a na kiedy masz termin??
u mnie juz polowa 37 tygodnia i nic nie slychac ani nie widac na porod wczesniejszy chyba bedzie w terminie...
anulka26 to Twoje lobuziaki sa juz duzeee!!;-)
 
Buziaczek na suwaczku są pełne tygodnie. Więc np 37 tyg i 2 dni oznacza,że zaczęłam 38 tydzień. Termin wg I USG mam na 09.07.2007 ,a wg OM na 07.07.2007.
 
Hej dziewczyny, coz tu takie pustki rozdwajacie sie pomalu czy jak:-):confused: Kiedys niebylo mozna nadazyc nad Wami tyle skrobalyscie:tak:
U mnie zmienna pogoda, rano sloneczko zrobilam pranie a teraz deszcz ale cieplutko. Czuje sie dobrze, a maly bardzo daje o sobie znac, zwlaszca w nocy:-D Apropo nocek to u mnie sa one bezsenne:no: Ale nadrabian w dzien:-)
 
Ewa - ja pisałam o tej maści Bepanthen na maluszkowych zakupach - mam kontakt do sprzedawcy z allegro, któremu zabronili ją sprzedawać bo to jest lekarstwo ale ma jeszcze sporą ilość tych maści - tubka 100g kosztuje u niego 24zł + 5,5 wysyłka - napisz na PM jeśli jesteś zainteresowana :-)
 
hej dziewczyny naprawde cicho tutaj...jak sie czujecie??
ja strasznie kiepsko...ciagle zgaga i pieczenie,wiecznie glodna i do tego bol jak na @ i bol miedzy nogmi-sciegna ledwo co chodze ...nie wiem od czego to sie dzieje lezec sie tez nie da bo wszedzie brzuch uuuhhh kiedy to sie skonczy wreszcie!!! noce nie przespane - bezsennosc meczy!!:no::wściekła/y::sick::eek::baffled::angry: jeszcze rece puchna jak pisze na kompie ..ide sie myc i poloze sie ...ale co z tego jak nie usne ten 9 mniesiac mnie wykonczy za cala ciaze!! paaa:-:)sick:
 
reklama
Buziaczku świetnie Cię rozumiem. Ja też znoszę wszystko ale lekko nie jest. Rano się budzę bardziej obolała niż wieczorem :-(
Do tego co opisujesz dołączyć mogę jeszcze jedną dolegliwość. Ostatnio bolą mnie dłonie tzn jak zaciskam palce w pięść to bolą mnie wszystkie kosteczki i stawy w palcach, najbardziej po przebudzeniu, a jakże :-)
 
Do góry