reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

Hej:-)
Dzisiaj piekna pogoda wiec wykorzystalismy popoludnie.Najpierw pojechalismy do Dusseldorfu na pyszne buleczki z mieskiem no i oczywiscie ja musialam pochlonac jeszcze goferka:-D.Moj chcial zebysmy poplyneli promem ale ja nie moglam nawet patrzec na prad wody bo mi sie odrazu kolowalo w glowie wiec nie poplynelismy.Spacerowalismy wzdluz rzeki.Wszyscy na Nas patrzeli jakbysmy jakimis ufokami byli:-D.Mimo iz nogi mi puchna nie chcialam siedziec spacerek dobrze mi zrobil.Po spacerku poszlismy na ogromny deser byl tak wielki ze nie zjadlam wszystkiego:tak:.
Teraz moj poojechal zobaczyc na kanal moze rybke zlowi:-)
 
reklama
Anka to milo spedzony dzionek widze:-) Moj tez mnie wyciaga na spacer przy kazdej jego wolnej chwili ale ja niemam sily, nie puchna mi nogi ale bola jak chodze takze poki co rezygnuje z jakich kolwiek wedrowek, jedyne co bylismy na zakupach. Ale mi narobilas smaku na gofry, ze ide piec:-)
 
czesc Gaddula,
wlasnie znalazlam twoja wypowiedz bo szukam wlasnie informacji na ten temat ... moj synek ma wszystko gdzies i pupa ustawil sie do kanalu :) jestem w 36 tc i zastanawiam sie czy jednak zmieni zdanie .... od poloznej pracujacej w szpitalu, w ktorym chce rodzic dowiedzialam sie ze jest to zdecydowanie wskazanie do cc . Chcialam rodzic naturalnie ale chyba wolalabym uniknac ewentualnych powiklan przy porodzie i uzycia kleszczy ...
Dzielnie sie spisalas :) mimo tych trudnosci
My chcielismy rodzic rodzinnie ... ale nasze dziecko jak narazie niekoniecznie chce isc nam na reke ... moze to lepiej .... boje sie powrotu to formy po cc ... czy ktoras ma doswiadczenie w tej materii ? :)

pzdra
A
 
u mnie tez dzis chlodniej , :tak: choc nie pada...
czekam kiedy wreszcie zaczniemy my lipcoweczki sie rozdzielac na 2 czesci:-D
mamuski do roboty , mamy juz 18 czerwca:sorry2:
ja bym chciala urodzic na pocztaku lipca ... tak 37 tygodni....:-p fajnie pomarzyc...
 
Magdalenko, ja jeszcze w tym tygodniu mam badania i USG, więc wolę poczekać, ale od przyszłego - droga wolna ;) Tylko że podobno u mnie wszystko jeszcze pozamykane...

Póki co czekamy na wieści od Negri - najprawdopodobniej teraz jej kolej :)
 
reklama
i tu się witam!
I informuję, że zniknę na jakiś czas:-( jutro rano mam się stawić w szpitalu na patologii ciąży, bo mam białko w moczu.
Jeszcze nie jestem gotowa psychicznie na rozwiązanie, tym bardziej jeśli miałaby być to cesarka, albo wywoływanie. Normalnie strasznie się boję :sorry:.
pozdr gorąco
 
Do góry