reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

kasiulec - wspolczuje Ci Kochana, czyli nie jestem sama ...ale to meczy strasznie i wykancza az sie zyc odechciewa !! juz to czekanie na jakie kolwiek skurcze itp. Mnie wykancza naprawde ..a tu jeszcze tyle czasu ...jak dotrwamy to naprawde bedziemy szczesliwe ze zyjemy i ze tyle przeszlysmy!! doceniam teraz swoja Mamcie co przeszla ...ahhh
 
reklama
Buziaczku- taki ból jak opsiujesz ( czyli jak na @ i uciska na uda) to oznaka, ze dziecko wstawia się główką w kanał rodny czyli rozwiązanie juz blisko :-)

Jeśli chodzi o bepanten to ja polecam - stosowałam przy pierwszym dziecku i faktycznie dawał ukojenie pokaleczonym brodawkom, a do tego jest też dobry do niemowlęcej pupy a nawet buzi. Szkoda, ze nie tani..

Dziś byłam na wizycie u gina i szyjka długa, zamknieta brak rozwarcia zewnętrznego więc w sumie OK. Ale tak bym chciała usłyszeć za 2-2,5 tygonia Pani urodzi. A do terminu jeszcze miesiąc.

Dołączam też do grona cierpiących na bezsenność.Normalnie jakaś złośliwośc losu, w końcu to ostatnie chwile gdy można się nacieszyc przespana nocą a tu taka kicha!

Jutro wybywamy na działkę do rodziców i bedziemy się nieprzyzwoicie wylegiwać do niedzieli. przy okazji zorganizujemy Wojtkowi 2 urodziny na łonie natury. Jasny gwint jak ten czas leci. tyle co Go rodziłam a teraz już 2 latka kończy.

Dobrej i przespanej słodko nocy zycze
 
Pocieszam się, że jeszcze max 4 tyg (zakładam, że urodzimy nie później niż 2 tyg po terminie ) dłużej nie może być :no: I będziemy wycałowywać nasze słodkie maleństwa. ha ha za miesiąc o tej porze to na Lipcówkach będą jeszcze większe puchy niż teraz, wystarczy zajrzeć do czerwcówek :-D:-D:-D cisza na wszystkich wątkach - te to dopiero się uwijają przy swoich pociechach. Dobranoc wszystkim :-)
 
Aha jeszcze mi migneło, ze któras z was o ktg wspominała. Powiem z własnego doświadczenia, ze jesli faktycznie dobrze sie czujesz i na badanich wszystko OK to ktg jest po prostu tylko słuchaniem sreduszka (co z reszta jest bardzo przyjemne). W pierwszej ciązy chodziłam na ktg po przekroczeniu terminu (bo Wojtek spóźnił się o 12 dni!). Teraz, z racji cukrzycy, chodzę od 30 tyg (1 raz w tygodniu) a od 35 - 2 razy w tyg. Skurcze, które wykazuje ktg i tak są odczuwalne choć może tak być, ze skurcz jest dośc silny ale bezbolesny. Przy porodzie cały czas byłam podłączona do ktg ( ponad 7 godzin) ale kable były długie i chodzić można było. I wtedy to na prawde sie przydało bo Wojtuskowi mocno tętno spadało.

A teraz to juz na prawdę zmykam
 
rita78- bol jest okropnie meczacy..od paru dni chyba 3dni bola mnie uda od strony wewnetrznej i te sciegna od ud ..no masakra nie moge normalnie nogami ruszac !! juz nie wspomne o przekrecaniu sie w nocy na druga strone mam wtedy takie bole w podbrzuszu!!!!!!!!!!!! brzuch nisko sama zauwazylam ze opadl ladnie, jak na @ boli, ale skurczy nie ma tylko czasem jakiej uklucie poczuje a tak to straszna kicha !! powiedzcie kiedy ja moge urodzic nooo???dzieki ze mnie pocieszasz ze to juz niedlugoooo...ale to niedlugo tyle trwaaa!!!
 
Kasiulec za miesiac to rozumiem bo bedziemy wszystkie zajete swoimi pociechami i nie w glowie nam bedzie internet:-) Ale teraz mozna jeszcze troche poskrobac, no chyba ze tematy juz wyczerpane:-D
Buziaczek ciezko powiedziec kiedy to nastapi, rownie dobrze ,moze to byc jutro a moze byc i za miesiac, to juz mala zadecyduje kiedy zechce wyjsc;-) Wiadomo ze my wszystkie chcialybysmy miec to za soba i przytulac juz swoje malenstwa ale trzeba jeszcze troszke poczekac:tak:

Buziaczku badz dzielna i wytrwala!
 
CZESC

u mnie wszystko sie "juz zaczelo", ale z uwagi ze bylo to ponad tydzien temu, czyli 35 tyg i 3 dni - to dostalam leki na podtrzymanie i skutecznie zadzialaly.. bole miesiaczkowe zniknely, bolesne skurcze tez, szyjka skrocona pewnie sie nie wydluzyla ;-) no, ale objawow zblizajacego sie porodu malo a wlasciwie brak.. leki biore do wtorku, w srode wizyta u gina i zobaczymy co dalej..
ogolnie tez jestem zniecierpliwiona, ale funkcjonuje dobrze... musze troche polegiwac, ale to akurat mi strasznie nie przeszkadza.

buziaczku moze staraj sie chodzic na spacerki? bierz ze soba komorke, gdyby cos zaczelo sie dziac, ale staraj sie byc aktywna. Rowniez polecane jest chodzenie po schodach.... stosujac te sposoby mozna subtelnie przyspieszyc/ulatwic porod.
 
Witam was dziewczyny
Odnośnie tej maści to ja kupowałam ją miesiąc temu za ok 15zł bez recepty w aptece.
Nie wiem czemu ktoś sprzedaje za 25zł .Sprawdzcie jeszcze przed zakupem u tego pana w aptekach.
pozdrawiam
 
reklama
Teraz wiem czemu zaplaciłam tek mało doszło do pomyłki w aptece ''zaplaciłam za małą tubkę a dostałam dużą '' dlatego taka różnica cen
sorki za błędną podpowiedz ale chciałam dobrze
 
Do góry