reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

reklama
Hej Kochane Lipcoweczki jak sie macie z dnia na dzien juz coraz blizej do lipca juz prawie polowa czerwca-15 :tak:
Ja juz czuje ze ten lipiec sie z bliza z dnia na dzien , inne samopoczucie :tak:, codziennie w nocy sie budze i mam juz schizy ze mam skurcze i ze rodze...:zawstydzona/y::-p a to tylko kolejna wedrowka to ubikacji!! skurczykli mam ale te przepowiadajace...i wogule nie sa regularne brzuch sie obnizyl!!
Apetyt mam strasznie wielki juz dzis gotuje drugi obiad -spaghetti teraz :-p:tak::-D!! i nalecialo mnie na szklaneczke zimnego piwka z sokiem malinowo-korzennym!! mniam mnaim
Wczoraj wieczorekiem jak mezulek wrocil zasiedlismy kolejny raz nad imieniem dla Malej, i stwierdzilismy ze nie jestesmy pewni w 1000% czy Daisy to dla Naszego dziecka najlepsze imie ...bo jest takie strasznie slodkie i sliczniutkie ale jak bedzie starsza to juz tak inaczej to brzmii!! i wybralismy nastepne imiona dwa : BLANKA lub WERONIKA!
ale chyba bedzie Blanka cos tak czujemy ...!! ale juz tyle razy nam sie odmienialo ze nie wiem !! mamy podjac decyzje na 1000% dzis wieczorem Maz poszedl do pracy z Mysla o imieniu a ja mam pomyslec w domu i poszukac idokladnego znaczenia tego imienia !!a co wy o nim myslicie??
Aska_24- mam nadzieje ze nie bedzie cie przechylac na prawa strone !! ha ha ha mi puchna bardziej dlonie niz nogi !! ha ha :-D tez tak mocze nogi ale ja w masazu elektrycznym ahh jaka ulga mowie wam jeszcze masaz ...
Sylwia31- Ja kupilam pampersy pampers-new born , i pieluchy tetrowe bo nie bede malej trzymac w domu tylko w papmpersie bo skora tez musi oddychac i miec troche doplywu powietrza :tak:;-)
!!
Kasiulec - Dobrze ze ja nie jestem w Polsce tylko w Anglii i nie ma u nas takich upalow!! deszcz pada wiec troche mniej odczuwam ten bol i dyskomfort !!
Anka26,07 - ma 28cm? od glowy do pupy czy jak ?? bo moja mala ma od glowy mniej wiecej do pupy ma juz 35cm !!strasznie mala ta dziewczynka ..albo ja sie nie znam !!dobrze ze z nimi jest OK ! zrob zdjecie jak ich odwiedzisz i pokaz nam jestesmy ciekawe !!
 
Buziaczek- tylko pamietaj aby wybrac imie, ktore bedzie pasowalo do kraju w ktorym zamierzacie mala wychowywac zeby nie miala pozniej problemow;-);-) My mielismy kilka opcji polskich imion ale nic z tego... dzieci mialyby tylko utrudnienie np. w szkole:confused::confused:
 
Ja wiem Kochana !!
Ale Moj Maz bardzo chce dac Polskie!! i nie da sie mu przetlumaczyc, ze bedzie jej potem ciezko tu w Angli z polskim imieniem ...a Blanka nie jest tak polskie jak Weronika no mi sie tak wydaje !! a macie jakies ladnie i nie oklepane imie dla dzeiwczynek ???
 
CZESC :)

bylam w Anglii 2 lata z rzedu do pracy przez wakacje.. mieszkalam z angielska rodzina, gdzie dziewczynki mialy na imie Anya i Ella... prawda, ze ladnie? I takie troche polskie? ;-)

Daisy to bardzo ladne imie, ale faktycznie w wieku doroslym ktos moze nie chciec jej traktowac powaznie..
Weronika i Blanka rowniez mi sie podobaja. Sama chcialam dac na imie corce Weronika, ale rowniez z mezem nam sie odmienilo.
A moje "wymarzone" dla corki od poczatku bylo EMMA. Ale pozniej wyszlo ze ja wybieram imie dla syna (a bylam pewna synka pod serduszkiem), a maz dla corki... jak plec nam sie wreszcie objawila, bylam juz na przegranej pozycji :laugh2::-D:laugh2:
Ale kocham juz moja BASIE, BASKE, BACHE, BARBARE...
 
Buziaczek to tak jak ja:-D jestem przeokropnie wybredna:-D:-p Moim zdaniem masz ulatwione zadanie, tzn. moim zdaniem ladniejsze sa imiona dla dziewczynek niz chlopcow.
Jesli chodzi o Blanke i Weronike to tu w UK z zadnym niebylo by problemu jesli chodzi o wymowe jedynie musialabys zmienic pisownie Blanca i Veronica wtedy nie musialabys za kazdym razem im spelowac imienia pozatym Veronica pisana przez W bylaby Łeronika:-D jesli chodzi o weronike to tutaj jest znane.

Ja bede miala synka i bardzo dlugo myslalam nad imieniem bo tez chce polskie a jakos malo jest takich co mi sie podoba:wściekła/y: Podoba mi sie Piotr( ale mezulek juz tak sie nazywa:tak:) wiec glupio byloby wolac Piotr, Piotr junior:no: wiec wybralismy Wiktor pisany Victor:-)
Podejrzewam ze nie tylko Ty masz problem z imieniem, chyba kazda z nas myslala nad tym nie raz, ani dwa wkoncu to na cale zycie:tak:
Ale sie rozpisalam:szok: Moj przyniosl mi arbuzika wiec ide go zjesc, mniam mniam chyba bede miala po nim czeste wizyty w kibelku:laugh2:
 
reklama
Do góry