reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

reklama
Dzień dobry wszystkim!

W nocy opuchlizna z nóg troszkę mi zeszła ale niezupełnie. Śmieszne jest to, że prawa stopa jest wyraźnie bardziej spuchnięta od lewej.
Wypiłam kawkę i biorę się za sprzątanie. Poodkurzam troche i może przetrę podłogę nawet :-D dzisiaj spodziewamy się gości więc trzeba by się trochę ogarnąć, posłać łóżko i takie tam. A przez ostatnie dni to sporo poleguję więc wyrko wiecznie rozesłane...
no i weekend czas zacząć :-):-):-) i chociaż większość z nas ma weekend cały czas to ja zawsze w piątek mam lepszy humor bo tylko w weekendy widzę się z moim mężulkiem:tak:
 
Hey!!
Kasiulec - ja mam to samo - cała prawa strona jest dużo bardziej spuchnięta zawsze. Mnie puchną usta, dłonie i stopy i to właśnie wszystko z prawej strony!!! Niedługo zacznie mnie ta strona przeważać i będę chodzić pochylona na prawo!!!

niunka - jak trzymasz wysoko nogi (jak piszesz oparte o ścianę) to pamiętaj, żeby łydki zawsze miały podparcie, a nie tylko stopy, bo grozą Ci żylaki. Tak wyczytałam kiedyś i ja się stosuję do tego.

Ja stosuję zabieg moczenia w misce z chłodną wodą i solą, potem nacieram żelem z rossmana i do góry na co najmniej 0,5 godziny!!! Mnie zawsze pomaga. A!! Tym żelem smaruje całe stopy, łydki i kolana - chłodniutko i przyjemnie!!
 
HEJ dziewczyni. Jestem mamusią sierpniową i z innymi takimi mamusiami właśnie się zastanawiamy jakie pieluchy są najlepsze. Co Wy kupiłyście i dlaczego?
 
Aśka ja to chyba zmienię swój nick na " Wielka stopa" :-D:-D:-D

Przejdę się do apteki po jakiś żelik. Ufff to są właśnie minusy chodzenia w ciązy latem...co ja mówię lato to jeszcze się nie zaczęło! :szok:
 
Cześć Sylwia!
Ja kupiłam paczkę Happy Bella 2-5 kg (bo słyszałam dobre opinie). Mam też paczkę Pampersów New Born rozm 1 (dostaliśmy w prezencie od znajomych :-D) .

Dzisiaj też się zastanawiałam nad pieluchami ale myślę, że większe doświadczenie mają mamusie które już rodziły. Wczoraj znalazłam w gazetce Reala promocję Pampersy Mini 2 Jumbo paczka 98 szt w cenie 38,94 więc chyba kupię.

Moja siostra ma 2 dzieci i zawsze była wierna Huggisom. Tych też jest kilka rodzajów więc nie wiem jakim, ale uważa, że są najbardziej "bawełniane" i przewiewne. Jak używała Pampersów to podobno wkurzało ją, że siku zbijało się w jakiś żel - nie wiem o co chodzi ale tak to właśnie opisała.
Z kolei od dziewczyn z forum słyszałam, że huggies są mniej chłonne i częsciej trzeba je zmieniać.
Co do tańszych to polecane są Rossmanowe Bordowe, jakieś tam z Lidla (fioletowe chyba) i z biedronki (ale nie Fifi tylko te drugie). Mam nadzieję że nic nie pokręciłam.
Ja popróbuję różnych. Acha i zauważyłam, że cena pieluch może się okresowo bardzo różnić tzn trzeba być czujnym i obserwować różne promocje bo czasem można coś kupić 1/3 taniej!
 
Sylwia, musiałabyś przejrzeć nasz wątek zakupowy - tam dziewczyny dużo pisały o pieluszkach. Huggies, zdaje się, mają takie specjalne wycięcie w miejscu pępka, żeby nie zakrywać kikuta u noworodków.

Kasiulec, ja nadal nie wiem co to opuchlizna ;) no poza tym, że standardowo w upały puchną mi palce u rąk, ale tak jest od zawsze :(
 
Kasiulec obrączkę zdjęłam profilaktycznie jakieś dwa-trzy mce temu, chociaż wtedy jeszcze nic mi nie puchło... :)
Stopy mam teraz okropne, a to jedna z niewielu części mojego ciała, którą zawsze lubiłam... cóż wszystko się zmienia :)
 
reklama
Dziękuję dziewczynki:-)życzę lekkich porodów o czasie. Mnie czeka chyba cesarka. Moja niunia leży poprzecznie. Zostało niby 9 tygodni, ale ona leży w tej pozycji od 3 mca i chyba jej się to podoba. Pewnie się nie odwróci:happy:
 
Do góry