reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

reklama
Witam sie i pedze czytac Wasze posty:-)

Mi podoba sie Weronika bardzo ładne imie
Jestem po rozmowie z mamusia kochane jej maz taki byl zakrecony ze serio mowil wszystkim ze dzidzia ma 28cm ale tak naprawde ma 48cm i 2100g.Dzis ide na wizyte wiec wezme aparat i wkleje zdjecie malej
 
Witam Kochaniutkie !
Niusia_23 - :-D he he Moj Mezulek tez ma na Imie Piotr!!:tak:Bardzo Mi sie podoba to imie i jest ciagle modne ...!!a Mi sie wydaje ze z wyborem dla chlopca nie mialabym problemu bylby Braian lub William polskie Filipek na 100%..a dla dziewczynek jest trudniej - ale wczoraj zapadla juz ostateczna decyzja, zostala przedyskutowana i przedebatowana i bedzie : BLANKA<BLANECZKA<BLANCIA<BLANUSIA!:-p
Dzieki za pomoc w wyborze ..:tak:!!Weronika Mi sie mniej podoba ...:no:
Mi sie schodzilo az 9 miesiecy nad imieniem !!
Magdalenka, zebrra- wybralismy Blanke !! :-p:tak:
Anka26,07 -to super ze mala ma 48cm juz lepiej brzmi...teraz to napewno swiadczy o niej ze jest zdrowa;-) he he bo tak to by byla jak lalka barbie :-D
zloz gratulacje szczesliwym rodzicom od Nas !! i zrob zdjecia i nam wklej czekamy :tak:niecierpliowie . pewnie jak pojdziesz to jeszcze bardziej nie bedziesz mogla sie doczekac swojej lali !! he he
pozdrawiam trzeba wstac i wziasc sie za siebie ...ide sie myc bo nie dawno wstalam ...i malowac !! a potem jade do tesciow -wieczorkiem!! i na zakupy paaa
 
Zebrra nie musi co rok zmieniać niech tak zostanie będzie cały czas miała 27..
.Ewo
ja tu zajrzałam bo myślałam że jakaś nowa lipcówka na koniec nam się tu pojawiła a to ty..;-) kurcze można tak zmieniać nick? szok..
 
reklama
Do góry