reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

Witam Was piatkowo:-):-) i zycze udanego weekendu bo pewnie nie bede miala czasu tu zajrzec...;-);-)
Ja jeszcze nie puchne ale tak sie zastanawiam kiedy na mnie przyjdzie kolej...:-:)-(Oby nie...
 
reklama
Wiadomosc z ostatniej chwili!!!!
Lipcoweczka rozdwoiła sie!!!

kumpela ktora mialam termin na 1.07 dzis urodzila córeczke Mała wazy 2100g i mierzy 28cm:-):tak: Mama i corka sa zdrowe i swietnie sie czuja.Jutro sie tam wybieram wiec wiecej szczegolow podam pozniej:happy:

A teraz poczytam co nadrukowalyscie
 
Anka, niesamowite. Ciekawe w jakie ciuszki ona będzie ubierać córeczkę? Widziałam dla wcześniaków rozmiary 45... ale na 28 cm - ale numer!
 
No ja widzialam najmniejsze na 42cm, ale to rzadkosc, chyba w ciuszki dla lalek:confused: podobno sa takie sklepy dla wczesniaczkow.Musze sprawdzic na necie gdzie dostac takie malutkie ciuszki bo jak pojde ja odwiedzic do domu to przeciez z prezentem:happy:.
Jak zobaczylam na metrze ile to jest 28cm to oczy mi wyszly ze niunia jest taka maluska.Zreszta Patrycja miala malutki brzuszek ok 95-98cm no i wazyla przed ciaza 47kg ale w ciazy 20kg przybrala, a dziecko i tak malutkie.
Ale wszystko jest ok i to najwazniejsze
 
przerazajace 28 cm, jak wogole podejc i zlapac takie malenstwo, no ale oczywiascie najwazniejsze ze wszystko ok. i ze zdrowe.
 
Witam!

Anka to bardzo malusia jej coreczka, ale najwazniejsze ze zdrowa i ze wszystko jest dobrze. Przyjdzie czas to przybierze na wadze i wzroscie. Ciekawe tylko co z tymi ciuszkami, ale chyba musza byc jakies dla wczesniakow.

Milego dzionka i weekendu:-)
 
reklama
Do góry