reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

reklama
Po wizycie u kumpeli
Mala jest sliczna caly tatus:-D

Skurcze zaczely sie o 21 byly tak mocne ze o polnocy maz zawiozl zonke do szpitala.O godzinie 1:46 mala wyciagneli z brzuszka przez cesarskie ciecie Mala byla taka wygodna ze siedziala sobie na pupci. Dzis mala wazy 1900g ma niska temperature cialka i musi byc dogrzewana.Jak jest przy mamusi jest mocno przykryta i przytulona do mamusi. Leniwa troszke bo butelki nie chce:-( mamusi nie karmi piersia. Nie chciala od poczatku:-(a szkoda. Kazda robi jak chce ja dam cycka:tak:
Tatus bardzo szczesliwy akurat trafilam jak pierwszy raz karmil mala, a na imie dadza jej Aylin.
 
Po wizycie u kumpeli
Mala jest sliczna caly tatus:-D

Skurcze zaczely sie o 21 byly tak mocne ze o polnocy maz zawiozl zonke do szpitala.O godzinie 1:46 mala wyciagneli z brzuszka przez cesarskie ciecie Mala byla taka wygodna ze siedziala sobie na pupci. Dzis mala wazy 1900g ma niska temperature cialka i musi byc dogrzewana.Jak jest przy mamusi jest mocno przykryta i przytulona do mamusi. Leniwa troszke bo butelki nie chce:-( mamusi nie karmi piersia. Nie chciala od poczatku:-(a szkoda. Kazda robi jak chce ja dam cycka:tak:
Tatus bardzo szczesliwy akurat trafilam jak pierwszy raz karmil mala, a na imie dadza jej Aylin.

skąd taka niska masa urodzeniowa??ciąża donoszona prawda??
 
Ciaza donoszona 38tc, ale mala od poczatku byla mniejsza o 10 dni tak wynikalo z pomiarow usg.
Moje dziecko jest o tydzien wieksze wiec dzis widzialam mniej wiecej jakie malenstwo nosze:-)
Coz za kruszynka:tak:
 
Tak by bylo dla niej najlepiej no ale jak juz sie pchala to ja wyciagneli.
W ogole kumpela miala termin na 1 lipca. Skierowanie na cc przyjeli w szpitalu i zapisali ja na 21 czerwca.Tutaj cesarki podobno tak robia 10 dni wczesniej.No ale i tak nie doczekala
 
Wiatm się i ja:happy::happy:

WITAM RÓWNIEŻ PORANNE PTASZKI!!!!:-D:-D:-D

Noc w miare w miare,wieczorem nasilają mi się skurcze i trwają tak do zaśniecia,w ciągu dnia również je odczuwam ale dużo rzadziej.Dziś od rana przyjemne powietrze,całą noc ostro wiało,ale burza przeszła bokiem,a na dziś zapowiadaja upały....

ciekawe co tam u NEGRI- urodziła?

Miłej niedzieli babeczki,ja uziemiona chorobskiem Krzysia więc będe często zaglądać.
 
reklama
Witam Lipcoweczki wielkimi krokami sie zblizamy do naszego oczekiwanego miesiaca !:-):-D:tak:
Jak samopoczucia u Was Kochane rusza sie cos w strone porodu czy nic:cool2::happy:?
Jak sie maja te poczatkowe - ja czuje sie na wylocie:happy::tak::szok:?
Wogule to ostatnio cos tu u nas cichutko ...?:dull::confused2:? weekend? to pewnie dlatego ...a tak apropo gdzie sie podziala reszta LIpcoweczek tylko kilka jest aktywnych ...??!!:surprised::oo:
Ja dzis wstalam o 11 !! Pospalam sobie troszeczke z M.Ale to dlatego ze wczoraj bylismy u Tesciow w gosciach do 1!
A teraz z M siedzimy u Nich w domku i pilnujemy im pieskow zeby nie szczekaly bo Tesciowie pojechali na wycieczke wraz z Siostra Meza itd..:happy:Mielismy i My jechac ale ....:no:MY sie juz nie ruszamy na takie dalekie trasy bo nigdy nic nie wiadomo kiedy Nasza Kruszyneczka-Blaneczka bedzie chciala sie przywitac z Nami!:-p:laugh2::cool2:
Zreszta ja juz ledwo co chodze...jak kaczka :-D:-D:zawstydzona/y:ide najpierw brzuszek a potem ja nogi i rece puchna po wysilku...nie dawno wrocilismy ze spacerku z pieskami to myslalam ze wyzione ducha !!:szok::no:strasznie ciezkooo:wściekła/y:to tyle u Mnie !!a teraz poczytam co tam u Was i odpisze !!

Anka26,07 - Imie bardzo ladne i niespotykane, bardzo ladne zdjecia -mala jest slodziutka:tak:...jak popatrzylam na taka kruszynke to nie moge uwierzyc:no::rofl2::happy2::biggrin2: ze ja niedlugo tez bede miec taka Laleczke !!Jest malutka i chudziutka strasznie dlatego pewnie musi byc tak ogrzewana - nie ma takiej wrstwy tluszczyku! a czemu nie karmi? przecierz to dla dziecka najlepsze jedzonko i najzdrowsze - tam ma najlepsze skladniki i probiotyki!!powinna karmic jeszcze na dodatek teraz jak mala tak malo wazy! No nic ...jej sprawa!!

Ewa-27 - Masz tak samo jak ja dziwne bole i klucia ale to chyba nie skurcze u Mnie na wieczor sie pojawiaja a potem jak sie poloze znikaja ja sama nie wiem co to ...i czuje wtedy jak mala jest niziutko gloweczka i moglabym ja dotknac he he takie mam wrazenie !!
 
Do góry