reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

Witam :-)
U mnie na szczescie nie ma upalu:tak::tak:Zyje sobie jakos ale nawet do sklepu- mam bliziutko- ciezko mi isc:wściekła/y::wściekła/y: A dzis moj maz ma 30- te urodziny wiec zrobie mu uroczysta kolacje:-):-)i tort bedzie- kupiony bo juz mi za ciezko samej robic..:zawstydzona/y::zawstydzona/y:- i szampanik. No ale ten to raczej nie dla mnie...:no::no:Ew. lyczek do toastu...
Milego popoludnia babki!!
 
reklama
:-)Witam ja rowniez bylam dzis u szperacza:-):-Dno i szyjka miekka i glowka nisko tak bym chciala urodzic przed terminem:-)boje sie jak cholera ale jak weszlo to musi i wyjsc:-Dja mam od 30 tygodnia co tydzien ctg robione.Tez mi sie nic nie chce na dworze cieplo wiec nie wychodze a nawet mi sie niechce;-)zajadam sie wlasnie lodem:-)pozdrawiam
 
A propos zajadania, kupiłam wreszcie świeży bób :) i kolby kukurydzy - facet z warzywniaka się śmiał, że wszystkie 6 tacek sprzedał dziewczynom w ciąży ;) ale ja niezależnie od stanu uwielbiam kukurydzę w kolbach i tak czy inaczej kupiłabym ją dzisiaj.
 
Hmmmmm Ankami ale mi narobiłaś apetytu normalnie jesteś okrutna, bo nawet jakbym chciała wyskoczyć do sklepu to nad Łodzią burza :wściekła/y: ma się te zachcianki co? :-D:-D:-D
 
dziewczyny, tym ktore maja terminy na poczatek lipca zycze zeby sie juz zaczely rozsypywac:tak:....
jestem ciekawa , ktora pierwsza???;-)
 
reklama
Hej Laseczki!!
Ankami - No ja tez sie dziwilam, dlatego gdzies na jednym z forum spytalam jak mogla mi tak powiedziec ,moze na podstawie tego ze czop Mi wyszedl sama nie wiem ??? :confused2:Bardzo sie dziwie i nie wierze jej ...ale to nie wazne wazne ze jest wszystko Ok i mala sie moze rodzic juz za 3 dni|!!:confused2:
Anka26.07 - Zobaczysz jak szybko minie Ci te dwa tygodnie, ja tez tak myslalam ze pod koniec bedzie mi sie dluzyc..zobaczymy ktora pierwsza z Nas urodzi ?!! ciekawe jestescie?? czujecie cos ze sie zbliza lipiec bo ja z dnia na dzien czuje coraz bardziej a Moja midwife powiedziala ze za 3 dni moge juz normalnie rodzic bo ciaza donoszona!!! takze czekam niecierpliwie!!:rofl2:
Anulka26 - Wszystkiego Najlepszego dla Meza !! Mojemu do 30 jeszcze duzo brakuje :rofl2::-D zapowiada sie romantyczny wieczorek - urodzinkowy :-p
Kasia25-Magdalenka33- ja tez mam strasznego lenia ale dzis sie zmobilizowalam po ponad poltora tygodniu i posprzatalam lazienke,sypialnie,schody, zrobilam prania 2 i odkurzylam odkurzaczem oraz kurze starlam ...a teraz jestem po orzezwiajacym prysznicu i ogladam sobie moj ulubiony serial na polsacie i czytam co tam u Was!!:tak:NASZE LENISTWO PRZED PORODEM JEST WSKAZANE!!! wiec glowa do goryyy!:tak::tak:;-):-D

uuu wlasnie u Nas tez pada a ja mialam dzis zachcianki na truskawki ze smietanka juz zjadlam cale opakowanie !!

mam nadzieje ze bede jedna z poczatkujacych !!!!!!!!!!!:rofl2::happy2:
 
Do góry