reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

No przyznaję, nie jestem systematyczna. Mam nadzieję, ze mnie pamiętacie. POstaram się streścić co tam u nas.

Było o ktg - ja (ze względu na cukrzycę ciążową) chodze co tydzień na ktg od przyszłego tygodnia musze chodzić 2 razy w tygodniu.
Na razie nic nie zapowiada porodu. Jest małe rozwarcie ( na opuszek palca) ale ponoc to jeszcze o niczym nie świadczy.
Nie puchnę ale nogi mnie okropnie bolą.I mam wrażenie, ze brzuch rośnie mi teraz z dnia na dzień.
zakupy maluszkowe zrobione. Czekam na dostawę wózka i fotelika ( bo stary sprzedaliśmy). Brakuje mi tylko sprytus do pępka. Ciuszki poprane i większoś wyprasowana. nasza niania wykazała się jak nie wiem co i w te upały wszyściutko mi poprasowała.
Nie powiem, chciałabym urodzić trochę wcześniej niż 20 lipca jak wskazuje termin wg OM. PO pierwsze, nie mogę się już doczekać, poza tym chciałabym wiedzieć, ze wszystko jest OK i Julka jest zdrowa po drugiej stronie brzucha. No i te upały...

Teraz na pewno będę zaglądała częściej do Lipcówek bo już niedługo rozdwajanie zacznie sie pełną parą.:-)
 
reklama
:-)Witam sie z ranka:-)

Dzis jestem pierwsza az nie moge w to uwierzyc. Wczoraj moj zrobil mi niespodzianke i zabral mnie na zakupy.Teraz to juz tylko kosmetyki mi zostaly Jestem prawie gotowa bo wozek siostra ma mi przywiesc z Polski wraz z posciela.

Anulka troszke szampana nie zaszkodzi, ja czasami wypiajm szklaneczke piwka z sokiem malinowym mniammmmm a szczegolnie jak jest imprezka i piwko z beczki.

Kasia@25 Twoja ciaza jest juz ciaza donoszona wiec mozesz byc spokojna i rozdwajac sie

Buziaczek jak przyjdzie czas nogi na za 15 trzecia i trzeba przec:-D:-D nie ma ze boli heheh a czas mi leci bardzo szybko Pamietam jak to bylo w styczniu a tu juz polowa czerwca:szok:

Rita78 fajnie ze u Ciebie ok, poczekamy zobaczymy ktora rozpocznie wyleganie:-D
 
:-)anka2607 no niby tak ale 36 tydzien tu zalicza sie jeszcze do wczesniakow wolalabym poczekac do 38 tygodnia:)niech mala sobie jeszcze 2 tygodnie pomieszka:)
 
Czesc dziewczynki:-)
Bylam u urologa z moja nerka (bo mnie boli) i okazalo sie, ze to ucisk i tak juz bedzie do porodu:szok::szok: Musze zacisnac zeby i wytrzymac bo nic nie mozna zrobic...:-:)-(a infekcji zadnej nie ma! Na prawym boku nie moge lezec i wogole masakra...:baffled::baffled:
A ciaza donoszona to cale 37 tygodni. Do 36 tc. to wczesniaki a dzieci urodzone w 36 i 37 tc. to dzieci z pogranicza wczesniactwa i z nimi juz nie ma takiego zachodu i tylu wizyt u neurologow, neonatologow itp.- tzn. przewaznie nie ma...
Oczywiscie najlepiej by dzieci rodzily sie po skonczonym 37 tc.!!:tak::tak:
 
witam wszystkie dziewczyny :-(!!
jak samopoczucie ? u mnie bardzo kiepsko ...pogoda strasznie brzydka pada i szaro caly dzien !! pranie od wczoraj wogule mi nie wyschlo masakra !!
pogoda mnie wykonczy czuje sie ciagle slabo:-( , taka ociezala i nic mi sie nie chce tylko bym spala:no: !!po za tym dzis jakas godzine temu zrobilo mi sie nagle nie dobrze wyobrazacie sobie ze juz o maly wlos bym zwymiotowala i nie wiem czemu ?!:szok::-:)no:pobieglam w odpowiednie miejsce dla tego wyczynu i uspokoilo sie !! nie wiem co sie stalo !! :confused::confused: poloze sie spac moze mi przejdzie uhhh!! pozdrawiam pa
 
reklama
Do góry