reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

Witam sie i ja popoludniowa pora:-)
U mnie pochmurno ale bez deszczu, jest dosc parno.
W nocy moj maly skarb chyba uczyl sie tanczyc:-D Pol nocy byl mocno aktywny:tak:
Dzis juz po obiadku, posciel poprana i wyprasowana, chyba przyszedl czas na blogie lenistwo:-)

Dziewczyny tyle czekalysmy na nasze skarby, ze lepiej poczekajmy wszystkie przynajmiej do tych dwoch tyg przed planowana data, tak bedzie najbezpieczniej dla naszych malych pociech.
 
reklama
Moje nogi wyglądają jak balony, a stopy jak poduszki :szok: jak posiedze chwilę przy kompie albo pochodzę po mieszkaniu to czuję że mi je dosłownie rozsadza. Na łóżku ułożyłam sterte koców i poduch i wyleguję się ile wlezie ale to mało pomaga. Odstawiłam sól zobaczymy może przejdzie. Znacie jakieś sposoby na ulgę dla spuchniętych nóg? Wiem że jest jakiś chłodzący żel w aptece ale nie chce mi się iść. Lekarz mi powiedział żeby dużo pić, bo jak ograniczę to organizm będzie jeszcze więcej magazynował.
 
Buziaczek podsunęłaś mi myśl:-) co prawda masażu elektrycznego nie posiadam... ani olejku... ale mam przecież miskę. Zaraż zanurzę stópki w zimnej wodzie może to pomoże. Dzięki:happy:
 
Kasiulec - któraś z nas pisała o misce z solą i wodą - moczyłam w tym nogi z 45min. ale mi nie pomogło... może za krótko? Mam jakiś żel chłodzący do stóp Avonu... może się tym posmaruję? A dziś byłam w szoku bo pierwszy raz po 2h leżeniu moja lewa stopa w kostce wyglądała prawie normalnie... :-)
 
hej babeczki
mi na spuchniete nogi pomaga trzymanie ich w gorze , tzn opieram o sciane i sobie leze, nawet jak ogladam tv, trzymam nogi na stolku, jak stara babuszka:-D, ale pomaga.
 
reklama
Do góry