reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

Właśnie właśnie nie ma nawet z kim pogadać HAAAALO wszystkie poszły rodzić czy co:-D
Ewa
ja też spiłam właśnie kawusię i bawię się teraz laktatorem który właśnie do mnie dotarł po 12 dniach KURIEREM!
 
reklama
ja już też zaczynam z obiadem, ciasto też bym jakieś zjadła!!!z truskawkami:rofl2::rofl2::rofl2:GRUBELKU co upichciłas????
teraz czekam na znajomą znajomej, oddajemy szynszyla:-(
 
:happy2:Witam Dziewczyny :happy2:
Co slychac dzis ?? Jak sie macie?
Ja wlasnie leze i odpoczywam...raniutko bylismy z Mezulkiem u poloznej ..
Wszystko jak najbardziej OK z Mala!!
Cisnienie113/77, Mocz doskonale...w normie
Mala od glowki do pupci(mniej wiecej) ma juz 35cm, urosla 2cm od ostatniej wizity ( 2tygodnie ).Super rosnie jak na drozdzach:happy2::tak:Taka jestem szczesliwa ze z Nia wszystko Ok!!
Glowka jak lezala tak lezy dzielnie sie pcha na swiat,udeza w kierunku wyjscia :sorry2:czasem to troszke boli, ale ogolnie da sie zniesc :rofl2:
Spytalam ile moze miec mniej wiecej od glowki do nozek, a Ona powiedziala ze nie jest w stanie Mi odpowiedziec na to pytanie !!:no:ze wzgledu na to ze nie wie ile mala ,jak daleko jest juz glowka ku dolowi!!:eek::sorry2: he he ale ja czuje ze z dnia na dzien juz jest coraz nizej ...i coraz blizej jestem juz porodu, inaczej sie czuje inne samopoczucie , inny apetyt i pozytywnie zaczelam myslec na temat porodu, juz sie tak strasznie nie boje:-p:rofl2:!!Wczoraj napisalam juz plan porodu, i spakowalam torbe do szpitala!:happy2:WIEC MALA WYSKAKUJ!!!!!Polozna powiedziala ze nie przytylam za duzo ze bardzo ladnie wygladam :happy2::tak:..ze szybko uda mi sie zrzucic zbedne kilogramy!!Brzuch Mi juz nie urosnie wiec kulka pozostaje to co mialo urosnac to uroslo..MALA nalezy do normalnych dzieciaczkow ja nie mam duzo wod plodowych i nie jestem taka duza !! Powiedziala tez ze juz za 4 dni mozna sie spodziewac w kazdej chwili Malej :elvis:w przeciagu nastepnych 5 tygodni!!!!Hehe a My z Mezem malo co nie zwariujemy ..tak strasznie nie mozemy sie doczekac wyobrazacie sobie ..ze za 4-5dni moge miec juz Mala :elvis:na rekach !! w kazdym badz razie ciaza donoszona bez problemow :-D!!
Tylko z krwia u Mnie cos nie tak:no::-:)szok: i Mi dzis pobrala by znow zobaczyc ,jesli bedzie cos pozniej normy (hb)to pojde na wizyte w szpitalu ale po co to nie wiem !!-nie powiedziala!!
 
reklama
Witam:-)
I ja takze melduje sie po wizycie u ginki!! U mnie tez ok. wyniki dobre, ktg tez, szyjka trzyma... tylko ja jeszcze rodzic nie moge bo za wczesnie;-);-)No ale narazie na porod sie nie zapowiada i mam ambitny plan wytrwac do 36.-37. tc. choc z dnia na dzien czuje siegorzej i mi ciezej:sick::sick:Dopiero teraz tak naprawde odczuwam, ze to jednak ciaza blizniacza... Mam tylko cos z prawa nerka i w czwartek do lekarza na kontrole:szok::szok: Mam juz wstepny termin cc. tj. 15-20.07.- ja mysle o dacie 17.07.2007 bo latwa bedzie do zapamietania:tak::tak:o ile dotrwam do tego terminu:-p
Pozdrawiam!!
 
Do góry