reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

A tutaj nie robia ktg:no:, dopier podczas porodu(jak sobie zyczysz:tak:) lub gdy jest cos nie tak:-( a tak to tylko sluchaja przez chwilke serca i tyle!!:sorry2: u mnie szyjka juz miekka z lekkim rozwarciem...Mi jest ciezko a Tobie Anulka musi byc naprawde ciezko wspolczuje!!Trzymam kciuki oby bylo dobrze z nerka :tak:;-)pozdrawiam
 
reklama
A jakie to uczucie jak Wam badaja rozwarcie i szyjke,gdzie dokladnie dotykaja ..w jaki sposob bo ja nie porafie sobie tego wyobrazic ?? jak to lekarz robi w Polsce ??:confused::confused::confused::confused::blink: Mi polozna powiedziala ze pewnie mam nie badala Mnie -dotykowo????:eek:
 
Buziaczek- no zobacz- co kraj to obyczaj!! Tu w DE to ktg standardowo od ok.28tc. a od ok. 22- 24tc. pomiar skurczow. Od 30 tc. wizyty co 2 tyg. a od 35 tc. co tydzien:tak::tak:I zawsze kompleksowe badanie i wizyta u gin. i poloznej:-):-) A badanie szyjki- wklada ginka 2 paluszki i tam sobie sprawdza...:zawstydzona/y::zawstydzona/y:i jeszcze rekami sprawdza poziom macicy, czasem bierze wymaz jak potrzebuje...;-);-)
 
Buziaczek, no przecież Twoja ciąża jest już zaawansowana, to skoro położna Cię nie dotknęła (tzn. nie badała szyjki), to na jakiej podstawie stwierdziła, że masz miękką i skróconą szyjkę? Trochę to dziwne...
 
Witam:-)
dzisiaj troche za cieplo ale nie zamierzam sie nigdzie wybierac:-) no chyba ze do sklepu po cos na obiad jak narazie nie mam pomyslu:-(

Po wczorajszej wizycie u gin wszystko wporzadku szyjka miekka ale trzyma, wszystko szczelne, serduszko pieknie puka:tak: w piatek znow mam wizyte na ctg bo moj gin ma urlop i nie bedzie go 2 tyg. a chce miec pod kontrola dotlenienie dzidziusia i kazal przyjechac w piatek:happy2:.Jak to powiedzial moj G jeszcze 2 tyg i ciaza jest donoszona wiec nie mamy sie juz czym martwic:-).

Buziaczek ja mam robione ctg od 28tc co 2 tygdnie

Grubelku narobilas mi smaka na ciasto z jagodkami:-p
 
reklama
Do góry