reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

Moja koleżanka dobrze zna węgierski, ale czy tak jest naprawdę nikt ze znanych mi osób nie jest w stanie zweryfikować, bo tylko ona go zna... :)

no i to jest dla niej bardzo komfortowa sytuacja ;)
Moją kolejną manią jest poznawanie prawidłowej wymowy nawet jeśli nie znam danego języka. I kiedyś próbowałam ogarnąć wymowę w węgierskim. Ale przy bardziej skomplikowanych zbitkach wymiękłam ;)
 
reklama
Marika, jeśli dobrze liczę, to byliśmy w Chorwacji 8 razy :-). Właściwie przejechaliśmy ją już wzdłuż i wszerz, łącznie z wyspami.

Mila może podesłałabyś jakieś ciekawe adresy, gdzie warto byłoby jechać. Gdzieś, gdzie byłoby stosunkowo niedrogo, ładnie i na uboczu (nie lubię masy turystów). Wybieramy się z mężem do Chorwacji (pierwszy raz), może uda nam się w przyszłym roku.
 
Witam :)
Anna_79 - ten Fenoterol... mhm... chyba gdzieś czytałam na babyboom, że jak odstawia się ten lek (ok. 37tc) to albo urodzisz w przeciągu kilku dni albo po terminie... coś mi się tak przypomina :confused:

Alkmena- no właśnie moja gin uprzedziła mnie, że prawdopodobnie urodzę po termine. Powiedziała też, że za niedługo będziemy powoli od niego odchodzić...
 
Czytam i czytam i widzę, że Wy też dzisiaj poszalałyście z praniem. Jestem za tym konkursem! :-D
Padam ze zmęczenia - wzięłam się za pucowanie całego domu. Wyprałam nawet i wyczyściłam buty zimowe i pochowałam w pudłach do piwnicy. A na koniec upiekłam babkę. Trochę się przypiekła ale co tam - zeskrobie się :-D
Po takim dniu przydałoby się zimne piwko i masaż :tak:. Ale masażysta (mąż) poszedł grać w piłkę i wróci po 21.00, a potem ulotni się na nockę a zamiast piwka mam w lodówce tylko sok marchewkowy :baffled:. Mówi się trudno i płynie się dalej...
 
no dobra.. przyznam sie.. nie jestem wyjatkowa.. TEZ ROBILAM DZISIAJ PRANIE.:-p

Asiu glowa do gory! moze uda sie do polowy maja??? Ja mysle 7.05 oddac koncowy rozdzial + calosc.. tyle ze co mi z tego, jak nie bedzie komu pokazac, bo wszyscy na konferencjach GRRRR..
a z rodzinka coz.. jeszcze troche sie razem pomieszka, potem wyniesie sie na swoje i nagle wszyscy zauwaza i docenia nasza robote! :)

marika tylko uwazaj zebys mnie w Chorwacji nie spotkala;P tez z mezem planujemy wyjazd na przyszly rok:) tylko zobaczymy wczesniej czy z malucha bedzie niezly podroznik
no i odwieczny problem kasiory...
ale strzez sie kobito :-p :-D

Alkmena co do ogladania u gina od dolu, rozmawialam wczoraj ze swoja na ten temat.. powiedziala, ze jak nie ma konkretnej przyczyny (wyniki badan ok, zadnych dziwnych dolegliwosci, brak swedzen)
to lepiej tam nie zagladac bez potrzeby.Z tym ze zaznacze, ze mnie oglada najrzadziej co 2 wizyte.. (czyli po 1,5 miesiaca)

Gaddula STO LAT! i zdrowego maluszka wymarzonej plci ;-)

Zebrra wlazlam na ten link o laktacji i sie przestraszylam!!! ALE TA PANI MA OGROMNIASTY SUTEK:szok: .. bedzie mi sie snil chyba;-) :-D :laugh2:
 
Magdalenka- moja gin ogląda mnie przy każdej wizycie. Sprawdza czy są upławy, czy nie ma rozwarcia i gdzie jest szyjka macicy. Może po prostu lubi to robić? :-D
 
no dobra.. przyznam sie.. nie jestem wyjatkowa.. TEZ ROBILAM DZISIAJ PRANIE.:-p

No to ładnie-teraz się przyznają bo proszek do wygrania:szok::laugh2::laugh2:



marika tylko uwazaj zebys mnie w Chorwacji nie spotkala;P tez z mezem planujemy wyjazd na przyszly rok:) tylko zobaczymy wczesniej czy z malucha bedzie niezly podroznik
no i odwieczny problem kasiory...
ale strzez sie kobito :-p :-D

znaczy się mam się bać?:confused::laugh2::laugh2:



Zebrra ALE TA PANI MA OGROMNIASTY SUTEK:szok: .. bedzie mi sie snil chyba;-) :-D :laugh2:
ale wiesz co!:eek::happy::happy: ja też mam duże..te brodawki..sutki czy jak to zwał..no ale nie aż tak:)

Zebrra link umieść w linkach to nie zginie:)
 
Wykąpałam, nakarmiłam, baję przeczytałam i zasnęła:) teraz moja kolej na jedzenie, mycie i spanie bo już ziewam-chodzę spać z kurami ale za to o 7 jestem już na nogach;-)
buziaki dziewczyny i nie produkujcie...do jutra!!!
 
reklama
mila - no ja też jestem trochę zaskoczona tym brakiem badania szyjki, myślałam, ze dziś to zrobi a tu nic... nie wiem... może dlatego, że obserwowała szyjkę od 11tc do 16tc i było ok. to na razie daje sobie spokój? :confused:

zebra - byłam w MSWiA - tam gdzie chodzę do gin i gdzie chcę rodzić... wczoraj oglądałam nawet program o KTG i mówili, ze robi się od 28tc a tu mi mówią, ze za wcześnie bo jest niemiarodajne :confused: Holter też w tym szpitalu... dla mnie najgorsze jest prowadzenie auta z tym dziadostwem na ramieniu, czasem w czasie jazdy po 2-3 razy mierzy aż ręka boli i wtedy mi ciśnienie skacze :baffled: dziś na szczęście byłam z mężem a holter waha się między 135/80 a 125/70... jutro rano oddaję go ale przede mną jeszcze noc :wściekła/y:

Anna - podobno z tym lekiem tak jest... ciekawe jak będzie u Ciebie :happy:

magdalenko - ja wizyty u gin mam co 3 tyg. więc może w końcu mnie zbada jak przyjdę do niej 16.05 ;-)

marika - dobrej nocki w takim razie :) może i mi uda się położyć dziś wcześniej... i może wstanę jutro przed południem o 11.55 :-D
 
Do góry