reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

normalnie problem z tą kolacją nie wiem na co mam ochotę-i jeszcze teraz wszamałam paczuszkę cukierków takich pudrowych i zjadam ze słoika (z kompotu) truskawki-wszystkie moje..:zawstydzona/y::zawstydzona/y:;-)
co jecie na ta kolacje?
 
reklama
Capri dziękuję za niskocukrowy torcik, ale chyba nawet niskocukrowego mi nie wolno…

Ewa jeśli chodzi o babcie to jest to rewelacyjne podsumowanie

Alkmena myślę, że tak, kupie mu to akwarium, ale zobaczymy, bo nie wiem, czy po zapłaceniu podatku będzie mnie jeszcze stać…

Pastela z dna oka nie „wyczytuje” się zatrucia ciążowego… rzeczywiście można zobaczyć, czy jest nadciśnienie i jaki jest jego wpływ na nasz organizm, ale nie stawia się diagnozy o zatruciu ciążowym, zatrucie określa się na podstawie zupełnie innych rzeczy...
BADANIE TYLNEGO ODCINKA OKA

Nicoya bajka super

Aśka_24 pisze:
Trzymajcie się dziewczyny, a ja by któraś miała ochotę to zapraszam na piernik, lody i gorącą czekoladę... Nie ma bata, że was nie pocieszy... Mnie bardzo!!
a jednak… mnie póki co to bardziej dołuje niż cieszy…


Dziewczynki ja tylko na chwilę, byłam dzisiaj w szpitalu, dostałam glukometr, powiedzieli co wolno jeść, nie ma tragedii, ale strasznie dużo posiłków… Trzeba zjeść ich 6, a są duże, oprócz tego ostatni o 21:30, a ja często już śpię o tej porze… dodam, że żadnego posiłku nie wolno ominąć… Póki co mnie to przerasta…

Przez następne dni mogę się nie pojawiać, bo wszelkie tematy jedzeniowe na razie mnie dołują strasznie, a tu takie przeważają ostatnio… Co mogę jeszcze dodać… jest mi cholernie smutno i przykro, że znowu coś się do mnie przyplątało… Póki co rozpatruję to w kategorii niesprawiedliwości…

To tyle, ściskam Was!
 
Marika- na kolację to zjadłam kaszkę mleczno-ryżową z bananami Bobovita, taka mnie naszła ochota. Zaraz tyłek mi rozerwie hehe :-D
 


Pastela z dna oka nie „wyczytuje” się zatrucia ciążowego… rzeczywiście można zobaczyć, czy jest nadciśnienie i jaki jest jego wpływ na nasz organizm, ale nie stawia się diagnozy o zatruciu ciążowym, zatrucie określa się na podstawie zupełnie innych rzeczy...
BADANIE TYLNEGO ODCINKA OKA

ale tam jest napisane, że m.in. ''
[FONT=Arial CE, Arial, Helvetica, Helvetica CE][SIZE=-1]Dzięki temu jest ono bardzo ważnym elementem pomocniczym w ocenie stanu ogólnego chorego w różnych chorobach ustrojowych.'' więc może też chodzi o zatrucie ciążowe, przecież lekarz chyba wie ?

[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial CE, Arial, Helvetica, Helvetica CE][SIZE=-1]napisali też, ze ''Wykonywane jest u pacjentów w każdym wieku, a także u kobiet ciężarnych.''[/SIZE][/FONT]
 
Chodzi o wszelkie choroby związane z nadciśnieniem, cukrzycą itd... nie wyczyta Ci z dna oka, że masz zatrucie ciążowe, jedynie może powiedzieć, że są zmiany związane z nadciśnieniem...
Oczywiście, że wykonuje się ciężarnym, ja również miałam to badanie (i przechodziłam zatrucie)
 
Czesc dziewczeta! udalo mi sie wreszcie zajrzec na chwile na forum. Nie powiem, zebym wszystko nadrobila, ale staralam sie, zreszta uwazam ze nadrobienie kilkudniowej nieobecnosci w tym przybytku zabraloby lata swietlne ;))
Moja firma stanela na wysokosci zadania, jesli chodzi o utrudnienie pracownikom kontaktow ze swiatem zewnetrznym. W tej chwili nie jestem w stanie nawet otworzyc glownej strony BB, natychmiast sie zamyka. A w domu.. no coz, wlasnie korzystam z komputera ukochanego, z narazeniem zycia, bo ostatnio sypie iskrami... :)) Mam nadzieje ze nasza cudna neostrada niedlugo zostanie uaktywniona i wtedy bede mogla do Was wrocic, tym bardziej, ze od 7 maja planuje trwale zwolnienie.
Nie wiem czy ta wiadomosc do Was dotarla, ale bylam wreszcie u porzadnej, zaprzyjaznionej okulistki, ktora orzekla ze mam rozrzedzona siatkowke.. natychmiast dostalam skierowanie na cc, wiec przy najblizszej wizycie przekaze je mojemu lekarzowi. Najlepsze jest to, ze mam astygmatyzm, czego ten leszcz, okulistka z enelmedu nie raczyla zauwazyc...
Mariczko, bardzo mi przykro z powodu siostry.. takie zycie :(
Zebrra, napisz maila jak postepy w diecie, biedaku... Na znak solidarnosci z Toba zjadlam dzis na kolacje kaszke ryzowa.
Mila, jak wypadlas w malej czarnej? :)
Caluje wszystkie, ktorych nie wymienilam oczywiscie!!! bardzo mi was brakuje. Pozdrowienia i usciski.
 

Przez następne dni mogę się nie pojawiać, bo wszelkie tematy jedzeniowe na razie mnie dołują strasznie, a tu takie przeważają ostatnio… Co mogę jeszcze dodać… jest mi cholernie smutno i przykro, że znowu coś się do mnie przyplątało… Póki co rozpatruję to w kategorii niesprawiedliwości…

To tyle, ściskam Was!

Cóż, sprawiedliwość to chyba jakaś ułuda wymyślona przez człowieka. Więc nie doszukuj się jej w życiu. Będzie Ci trochę łatwiej :)

też Cię ściskam
 
Witam! koleżanki śpiące i nie śpiace już
ja od rana na nogach remont i zwiazane z nim zakupy wykaczaja mnie...

bylam u pana :nerd: ktory stweirdzil ze wyniki mam rewelacyjne czyli z ta glukoza wszystko ok !
bóle ktore mialam w zeszlym tygodniu to nic groznego przynajmniej po badaniu powiedzial ze wszystko wporzadku!!!
teraz zmykam juz spac dobrej nocki wszystkim!
 
marika i Anna - w porównaniu z Wami to ja zjadłam naprawdę niewiele :-) ulżyło mi:happy: A co najdziwniejsze nie mam zaparć i latam 5 razy dziennie do wc w tej sprawie... niemal po każdym posiłku (powiem o tym gin bo nie wiem czy to normalne :confused: ), zgagę mam przeważnie wieczorami i pomaga mi ćwiartka Manti w tabletkach

zebra - bardzo Ci współczuję, w pierwszej ciąży zatrucie a teraz cukrzyca :baffled: wiem, że jest Ci ciężko, ale musisz być silna i jakoś to wytrzymać - jeszcze niecałe 3 miesiące - to chyba mija po ciąży? :confused: Poradzisz sobie ze wszystkimi ograniczeniami, z tymi 6 posiłkami... i odbijesz sobie po porodzie :happy: Trzymaj się cieplutko :happy:
A jeśli chodzi o akwarium to spytaj może w innych sklepach - może będzie taniej, nie wiem czy bywasz w Wola Park ale tam jest bardzo dobry sklep zoologiczny i ja zawsze kupuję tam wszystko do akwa: rybki, filtry itp. Ewentualnie porównaj ceny ze sklepem internetowym - Internetowy Sklep Akwarystyczny i najwyzej tam zamów - gdybyś potrzebowała jakiejś pomocy w tej sprawie to pisz na pw, mam juz akwa 2,5 roku i mogę polecić Tobie to co sama mam w wyposażeniu i z czego jestem zadowolona.
 
reklama
Witam się z Wami kobiety :)

Przed chwilą pierwszy raz sama zmierzyłam cukier :) Nie było tak strasznie... Wynik na czczo 88.

Jadę dzisiaj na 11-tą na USG, więc trzymajcie kciuki!!!

Miłego dnia!!!
 
Do góry