reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

Wiecie co dziewczyny uszy do góry koniec już dzisiaj tego smutania :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Tak jak poradziła mi Nicoya uśmiechy na twarzy wszystkich chcę zobaczyć bo moja mała wyczuła złą atmosferę i teraz mnie kopie za zły humor więc ... uśmiechy proszę :-):-):-):-):-):-):-):-) wiem że dla niektórych to trudne ale dalej dziewczynki
 
reklama
Negri tak mi przykro-to smutne jak się słyszy że gdzieś są chore dzieci a co dopiero jak mamy w rodzinie takie przykre incydenty-strasznie się to przezywa-też jestem za tym abyś na pogrzeb nie szła widok małej trumienki w niczym ci nie pomoże..ani tej dziewczynce...możesz pojechać dzień po pogrzebie zapalić znicz, położyć kwiatka i w duchu się pomodlić...:-:)-(
 
hahaha - dodam tylko że dostałam ją dzisiaj od psiapsiółki na gg i rozsyłam :-) bo uśmiałam sie do łez...

A oto bajeczka DLA KOBIET
Byla sobie raz mloda dziewczyna, ktora zapytala pewnego chlopca, czy chcialby ja poslubic. Chopiec odpowiedzial: "Nie!".I dziewczyna zyla szczesliwie, bez prania, gotowania, prasowania...Czesto spotykala sie z przyjaciolmi, spala z kim chciala, zarabiala na siebie i wydawala pieniadze na co chciala....*KONIEC* Problem jest w tym, ze nikt nigdy w dziecinstwie nam nie opowiadal takich bajek.Za to wsadzili nas w g... po uszy z tym cholernym ksieciem z bajki
wykrzyknik.gif
!
 
bajka git ;-)
a ja w tym czasie, aby się troszkę emocjonalnie rozładować wysprzątałam Mariuszkowi w jego szafach. Och działo się tam działo:szok:. Uzbierałam całą pralkę brudnych rzeczy, m.in. skarpetki 'zdeka' nie świeże :zawstydzona/y: ucieszy się jak przyjedzie :-)
a z dobrych wieści to u nas na wsi w końcu asfalt kładą /po rewolucji z kanalizacją/ więc drogę będę miała bez dziur ;-)
a obiadu dziś nie zrobiłam, zjadłam jajecznicę z prawdziwych jajeczek:-p
pozdrawiam
 
zebrra - ta cena za wszystko to nie jest tak źle :) więc już na pewno chcesz Olafowi zrobić taki prezent? :-)

Grubelku a na jakich forach samochodowych Twój mąż przebywa?:-)

Pastela - czy dobrze przeczytałam? - jeśli jest zatrucie ciążowe to dno oka to wykaże? Może moja gin mnie na to wyśle... Jak miałam ostatnio dno oka to miałam tylko potwierdzone nadciśnienie:confused:

ewa - ekstra tekst :-)

Ankami - metro jest chyba za bardzo nowoczesne dla babć i dlatego mało ich spotykasz :happy:

A czy wymioty spowodowane zatruciem pokarmowym szkodzą maleństwu?:baffled::confused: Wczoraj spędziłam pół godziny w wc... na szczęście tylko raz wymiotowałam, potem wypiłam miętę i zjadłam chleb z masłem (prawie połykałam skórkę bez gryzienia) i usnęłam
 
no z tego taki wniosek, chodzę do świetnego okulisty, więc chyba nie ściemnia ;-) tak mi powiedział, że mam przyjść na bad. dna oka - on zobaczy czy nie ma zatrucia ciążowego. Więc możesz sie wybrać do okulisty jak się martwisz:tak:
 
reklama
Do góry