reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

reklama
Grubelku, nie chciałam Wam pisać dopóki Zebrra nie wróci, no ale skoro się niepokoisz... Wyszedł jej wysoki cukier, dostała skierowanie do szpitala, czeka bidula w izbie przyjęć i nie wie czy ją przyjmą dzisiaj. Ale nic więcej nie wiem. Trzymajcie za nią kciuki.
 
o jej do szpitala ... buuu biedaczka trzymam kciuki za zdrowie jej i jej dzieciaczka! swoja droga moj gin powiedzial mi ze jezeli mi cisnienie nie spadnie to tez do szpitala !!!!!
 
może tak :żle się wyraziłam pisząc słowo" SARKAZM" może POWINNAMnapisać "PRZENOśNIA" - nie wiem jak by wszyscy brali do siebie tak każdą moją wypowiedź to by nikt ze mną gadać nie chciał...
 
Łał, udało mi się otworzyć forum i póki co się nie zamknęło! cud.
Zeberka ma wysokie ciśnienie też, może dlatego ten cukier.. nie wiem, nie znam się, musi wypowiedzieć się nasz ekspert od medycyny, Lady Mila.
Kochane, tęsknię i myślę o Was, ale dręczą mnie dwa potwory: praca i zamykające się bez przerwy forum, mam pewne podejrzenia co do tego drugiego.. Komputer firmowy nie lubi babybooma ;)
Całuję Was ślicznotki i do usłyszenia! Pewnie po weekendzie dopiero mi się uda, bo znów jadę w delegację. Nad morze, przynajmniej sie jodu nawdycham, jak twierdzi Anka..
Marika, Ty się głupotami nie denerwuj, bo z nerwów można jeszcze bardziej przytyć, a w Twoim przypadku, wybacz, ale już sobie tego nie wyobrażam, fe ;))
 
reklama
może tak :żle się wyraziłam pisząc słowo" SARKAZM" może POWINNAMnapisać "PRZENOśNIA" - nie wiem jak by wszyscy brali do siebie tak każdą moją wypowiedź to by nikt ze mną gadać nie chciał...

ale nie ma co się przejmować bzdetami. Nie teraz :)
Lipcówki Cię lubią, to co się martwisz ;-):tak::-D
 
Do góry