reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

Nicoya, no to trochę co innego. Ale naprawdę wszystko tylko z winy Dużego? Nikogo nie chcę bronić. Ale może przeoczyliście jakiś błąd i ciężko jest Wam się dogadać... Zresztą każdy związek jest inny, więc z moim marnym doświadczeniem w ogóle nie powinnam się wtrącać.

Moi rodzice na szczęście nigdy nic mi nie wypominali. Trochę mieli żal, że wykładali kasę na kurs francuskiego a mi się nie chciało podejść na koniec do dyplomu. A ja nawet chciałabym umieć okazywać wdzięczność temu, komu się ona należy. Ale mi nie wychodzi. Po mnie ogólnie rzadko widać radość. Jakąś taką mam gębę, że tylko smutek albo wściekłość wyraźnie się na niej rysuje ;-):sad:
 
reklama
Jezu, nie dam rady. Jak Wy mozecie narzekać, to ja też: po co tyle powypisywałyście, że teraz nie mogę się w tym połapać, w dodatku co minutę wyłącza mi się forum!!!!!!!!! potwornie mnie to stresuje.
Wiem tylko tyle, że Zebrra pytała mnie o glukozę w Enelmedzie - nie trzeba mieć swojej, cytryny też nie miałam i nic mi się złego nie stało. Lepiej tylko jechać jak najwcześniej bo oba pobrania krwi na czczo.. Ja zamarudziłam, byłam tam o 9.30 i później musiałam cierpieć straszliwy głód do prawie 11.
 
Bazylia, widocznie pokutujesz za zbyt długie nieobecności ;) Ale weź się, Kobieto, nie stresuj tym, że Ci się forum wyłącza, bo zwiększasz szanse Marcela na bunt dwulatka ;) Luuuzik ;-):-D
 
ja pogoniłam swego po lody,
leze i leze,czytam i mnie zasmucacie, szczególnie nicoya,przykro mi ze Ci tez sie nie układa
dzisiaj zjadlam tyle co normalny człowiek w 3 dni:szok: :szok:
 
z tego wszystkiego pomyliłam dni i pojechałam dzisiaj do dentysty a mam wizytę na jutro... patrzyły na mnie piguły jak na kretynkę... pewnie nikomu tak sie nie spieszyło na fotel hehehe

 
reklama
Do góry