reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

nie dość że ciąża i spadek inteligencji, to mi ostatni ząb mądrości usunęli... normalnie głupiutka urodzę i tak mi zostanie heheheh
 
reklama
ufff.. dopiero se na du.. siadlam!!! masakryczny dzien! budowa wywrocila mi go do gory nogami! zamiast mgr pisac, musialam sprintem jechac do Krakowa, maz wzial auto, wiec tluklam sie busami, a potem mpk.. a potem zgrzalam sie, bo musialam z buta isc ok 4km bo sa remonty torow grrr!!!
a potem zamiast 50 min jechac do domu autkiem, jechalam 1h50 min..
a potem wozili mi zwir na budowe i przyjechala koparka i stary pryk nie umial se trafiac do fundamentow i mi je poubijal troche!!!
po czym stwierdzil ze za 3 h pracy chce 300 zl.. dupek jeden, a wczesniej ustalone bylo 70zl/h.. to powiedzial, ze dojazd tez trwal i na paliwo ma byc.
AAAAAAA!!!
do tego nawet nie mialam czasu zeby porzadny posilek zjesc.
Magisterki nie ruszylam, kase wydalam, jestem zestresowana, zmeczona i w ogole GRRR.

(i co, dostane tytul mistrzyni narzekania 10 kwietnia? :-p )

Patinko glowa do gory!!! wiem, ze boli, ze jest niewygodnie, ale damy rade!!! jeszcze 3 miechy i bedzie po wszystkim:)))
dzidzia bedzie z nami :)))
a propos pieskow, moj sznaucerek Toffi dzisiaj zwymiotowala pol pokoju - na szczescie mojej siostry;) na nieszczescie - ja musialam sprzatac, bo nikogo innego nie bylo w domu ;) ale tak to jest jak lakomczuch lyka psie chrupki, zamiast je pogryzc!

Zeberka zdrowka dla Wikuni!!!!

Grubelek wspolczuje mleka.. ja sobie tego nie wyobrazam. Ratunku! Mam nadzieje, ze do porodu mnie to nie spotka.. a potem sie moze lac i lac.. byleby nie braklo;)

marika tez czytam M jak mama, ale do artykulu o pifsku jeszcze nie doszlam..
a 3 dziecko? czemu nie? :-p :-D :-D
tez jestem strzelec :) i mezus :)
a wychodzi sie nie na dwor, ino NA POLE :-p

mila dziekuje za motywacje do pisania, przyda sie na jutro :))))

negri jestem pelna podziwu za akcje z tesciowa!!! :)

nicoya Uwazam ze lipnie jest jak ktos cos robi dla Ciebie, a potem oczekuje bicia poklonow.. pomoc powinna byc bezinteresowna, wtedy jest prawdziwa pomoca.
a nie wdziecznosc bez granic i po wieczne czasy!!!
niestety, malo kto tak do tego podchodzi..

A ja jutro rano jade na JARMARK ;) w sumie od dziecinstwa przyjezdzalam do dziadkow na wies na cale wakacje, ale jakos nigdy wczesniej nie bylam
i kurcze jestem normalnie podekscytowana hihihi ;)
 
ech podczytuję Was co chwilkę, ale pisać mi się nic nie chciało, niech się ten dzień skończy bo jakaś jestem sflaczała...:baffled:

magdalenko - no to miałaś dzień:szok:, nic tylko współczuć!
ja mojemu sznaucerkowi polewam karmę małą ilością ciepłej wody i daję, wtedy nie łyka tak łapczywie i nie ma problemów z trawieniem, spróbuj, ale po dolaniu wody od razu daj mu michę, inaczej pokarm rozmięknie...
a tak na pocieszenie to moja mgr leży odłogiem razem ze mną już prawie 4 tygodnie:-p

dobranoc wszystkim
oby jutro było lepsze ;-)
 
Magdalenko strona 74 o tym piwsku:)
Nicoya matko święta trzeba było powiedzieć pigułom że się stęskniłaś:) nie wiesz jak improwizować hihi:):laugh2: biedna ty-za dużo nerwów:-(

Pędzę myć Olkę bo siedzi w kabinie:) potem kolacja i się położę-Jarek ledwo wrócił i się zaszył w stolarni:)ech..
Właśnie mi oświadczył że mam jechać do lekarza autobusem:szok: który jedzie godzinę wcześniej- i po wizycie też z godzinę będę czekać:) bo on oczywiście będzie na robocie w Poznaniu:(:-(buu co za los-aby raz w miesiącu nie znaleźć czasu:no:
 
magdalenka na pole to się w tamtych (twoich) stronach mówi hihihihi i nie dostaje się w dupę ino po rzyci :-D... mieszkałam i co nieco pamiętam :-)
 
Dzień narzekania normalnie!!!
Ja dzisiaj szukałam wózków w Tychach ale nie znalazłam nic interesującego. Wszystkie na jedno kopyto, najtańsze, najlepiej sprzedające się. Yyyy a miałam nadzieję, że natknę się na X-landery.

Czy Wy też macie takie problemy żołądkowe podczas jazdy samochodem??? Normlanie zasłabłam po pół godzinnej jeździe. Biała jak ściana, z żołądkiem zawiązanym na supełek dotarłam do domu. I do spania od razu. Aż z tego wszystkiego zaspałam na ćwiczenia w szkole rodzenia i dotarłam tylko na wykład.

Magdalenka - ty jesteś z Krakowa. Może dałabyś mi namiary na jakieś sklepy z wózkami. Chciałam obejrzeć X-landera, a u nas nie ma. Macie tam jakieś większe sklepy dla dzieciaczków?? Albo jakieś hurtownie wózków dziecięcych?
 
Witam się porankowo i do łazienki uciekam, potem szybko budzę Wikę, prowadzę do szkoły i do Warszawki na badanka... dzisiaj pierwsze podejscie do glukozy, potem w piątek drugie w szpitalu... :) Trzymajcie kciuki Baby! :)

Miłego dnia!!!
 
Witam się i ja
Anna ja też kupuje DELTIM x-landera,jest super, cena dość wysoka ale.....z tej firmy deltim polecam jeszcze FOKUS, obejrzyj jestdużo tanszy a super
 
reklama
Do góry