reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

Taaa Daaa..
Podobaly mi sie Wasz migoczace podpisy wiec i ja sobie dodalam imiona :)
Stwierdzilam, ze pomimo ostatniego usg, imie dla synka nie pojdzie w niepamiec ;)
Takze oto moje typy BARA-Bara :-D czyli Barbara, Basia, Bacha, Baśka, Basik.
I Filip. Jak Filip ;-)
 
reklama
Witam Babki Wszystkie! Ja znowu z pracy i znowu chwileczka, na szczęście zaraz po mnie mój Wilk przyjedzie i do domku! Powiem Wam, że ja ani jednej rzeczy jeszcze nie kupiłam dla Maleństwa... I jakoś tak nie bardzo mi się pali. Dostaniemy pewnie pełną wyprawkę od mojej szwagierki (po dziewczynce, ale ja to za bardzo nie widzę różnicy dla takich maluchów w ciuszkach - wiadomo, że synka w różowe kwiatki nie ubiorę, ale córci pewnie też bym tak nie chciała... grunt, żeby praktyczne było)
Kiedyś w dawnych dobrych czasach prowadziliśmy z moim jeszcze wtedy niemężem sklepik dziecięcy....dobre czasy, teraz by się przydało. No i z tamtych doświadczeń polecam bardzo wszystkim ciuszki polskiego producenta MAKOMA. Naprawdę niedrogie, bardzo ładne, prościutkie i dobre gatunkowo.
marika ja to chyba też na jakieś zakupy to sama będę musiała jechać... mój facet to dostaje wysypki na myśl o zakupach. Sobie to chyba w życiu nic nie kupił sam. Jak mu się spodnie podrą, to muszę go zmusić, żeby sobie kupił następne (oczywiście zawsze takie same i w tym samym sklepie)... Ech faceci.
Lecę! Pa.
 
O! Pastela i Magdalenka mają dziś studniówkę ;) Pastela w porę się zorientowałaś, ja swoją trochę przegapiłam, ale przynajmniej wzięłam Małego Człowieka na koncert ;)
 
Ankami - pamiętam od wczoraj, tylko po magdalenkowych tęsknotach za dzidziusiem, pomyślałam - jeszcze aż/tylko 100 dni !! Ja mogę jedynie zrobić małemu piżama party w łóżku niestety, ale zaraz poproszę męża, aby kupił lody, colę itp. zaprosimy mamę i siostrę i umilimy sobie ten dzień :laugh2:
a co :laugh2:
 
Pastela nie wychodzi cały czas mi się wyświetla taki napis: Only letters and digits allowed! a tak chciałam migoczące imię:):laugh2::laugh2: Only to znaczy tylko letters - później....dalej mój angielski..heh..co to znaczy? że później mam spróbować i wyjdzie? he?
 
Marika- pokolei:
Wchodzisz na stronę
GlitterYourWay.Com - Generate your own glitter graphics! Myspace Glitter Graphics! Myspace Layouts! Glitter Flash Maker! Cool PHP Generators! Customized Scrollbars! Overlapping Text Generators! LED Scroller! Falling Objects Generator! Glitter Flash G
Wpisujesz słowo w rubryce "Make a word"
wybierasz color i size
klikasz "glitter may way!"
Jeśli wyskakuje Ci "Only letters and digits allowed", to znaczy, że nie możesz używać polskich liter typu "ś", "ć" - zmień je na uproszczone...
Możliwe też, że tekst jest za długi...
Na końcu klikasz "Grab it!"
 
Pastela nie wychodzi cały czas mi się wyświetla taki napis: Only letters and digits allowed! a tak chciałam migoczące imię:):laugh2::laugh2: Only to znaczy tylko letters - później....dalej mój angielski..heh..co to znaczy? że później mam spróbować i wyjdzie? he?

Marika, to znaczy, że tylko litery i cyfry dozwolone. Może faktycznie próbujesz wpisać jakąś polską literę.

Edit: ale widzę, że już Ci wyszło :)
 
Wielkie dzięki-wcześniej wpisywałam : HUBERCIK(?) widocznie ten znak zapytania w nawiasie nie mógł być...:-p
Jeszcze raz dziękuje!!!
To teraz jeszcze jedno pytanie jak siebie cytujecie w takiej ramce jak to robicie? ja kiedyś chciałam zacytować czyjeś słowa to wyszło nie dość że na czarno to jeszcze z jakimiś nie polskimi słowami...mam na dole po prwaej takie cytuj itp jak to mam używać-najwyższa pora że się pytam bo jestem na forum 6 miesięcy i nadal dupa..ze mnie:-p:laugh2::laugh2::laugh2:
 
reklama
Marika, jak wciśniesz to "cytuj" to w Twojej ramce, w której wpisujesz odpowiedź pojawi się tekst, który chcesz zacytować - możesz wyciąć jego część albo zostawić cały. Musisz zostawić te kwadratowe nawiasy przed i po cytowanym tekście i wpisać swoją odpowiedź poza nimi.
Nie wiem, czy jasno to opisałam...
 
Do góry