reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

reklama
MILA I NEGRI GRATULACJE!!!!!

Super coraz większe szanse że nam siusiaka nie wessie... :-D bo teraz dziewczynki sie pojawiają... uffffff......:happy:

No koszule super... Anna te co znalazłaś też ogladałam fajne są.... na allegro jest tego bardzo duzo i ceny mimo przesyłki bardzo niskie...
No tak pustki... To i ja uciekam...
Dobranoc! :-)
 
Anka, poznajduj Zeberce w necie przepisy na co ciekawsze bananowe ciastka ;)
Dziewczyny, cierpie za moja poprzednia nieobecnosc, postanowilam do Was zajrzec w ramach rehabilitacji i poniewaz moj komp nie ma internetu, musze korzystac z macintosha M. Do dupy mi sie pisze i nie wiem jak zrobic polskie znaki. Niemniej jednak, nie przeszkadza mi to w:
GRATULACJE MILA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Nicoya, swietne zdjecie Haneczki!!!!!
Wreszcie jakies laseczki rosna dla naszych synkow ;)

A co jeszcze mi sie przypomnialo, to to mianowicie, ze bylam juz na glukozie, cytryny oczywiscie zapomnialam - wprawilam pielegniarki w stan oslupienia, bo lyknelam bez mrugniecia okiem i podsumowalam "bardzo dobre". I kto tu jest ciasteczkowym potworem???????
 
reklama
Bazylia, to masz świetną okazję, żeby się podszkolić na macu ;)

moje wyniki glukozy trochę zdziwiły dziś gina - że niby tak łatwo mój organizm przyswaja cukier. No i powiedział, że mam jeść więcej "przegryzek" w ciągu dnia, przy czym może to być nawet pół litra... soku ;)
 
Do góry