reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

Grubelku trochę głupio pisać o własnej głupocie:zawstydzona/y: , najadłam sie orzechów laskowych, które jak to orzechy są cięzkostrawne, w nocy dostałam boleści, miałam takie kolki ze sie w ogóle nie mogłam ruszyć, ponieważ orzechy powodują zaparcia miałam mały problem w toalecie:zawstydzona/y: , może za bardzo chciałam sie postarać, co jest związane z napięciem mięśni i poleciała mi kropka krwi ale takiej bardziej różowej rozcieńczonej. mam nadzieję że to związane było z tym strasznym uciskiem w nocy na moje wnętrzności i sporym ukrwieniem szyjki macicy a ja mam generalnie skłonność do pękających naczynek
od razu zadzwoniłam do mojego lekarza, zrobił ze mna wywiad przez telefon, powiedział ze mam się nie martwić bo to nic poważnego, ale muszę trochę odpocząć sobie tego dnia, no i mamy być w kontakcie gdyby co...
nic sie potem nie powtórzyło a juz raz skaleczyłam sobie szyjkę aplikatorem do globulek, wyjęłam go całego we krwi:szok: , nawet nie wiedziałam ze tak może się stać, wcześniej go używałam i było ok,to było na początku 4 m-ca...czyli ukrwienie szyjki jest naprawdę duże...
 
reklama
aśka nie będę ukrywać że nie ćwiczę bo jestem zbyt leniwa... rano o której bym nie wstała jestem półprzytomna i NIKT nie zmusi mnie do zbędnego machania kończynami, jadę do pracy, przyjeżdżam, szykuję żarło dla nas i padam jak kawka, wanienka, relaksik książka i nynu... gdzie tu ćwiczenia? hmmmm :-) wybacz zatem ale nie skorzystam :-)
 
Cześć coś ostatnio się opuszczam w pisaniu,,
Byłam dziś pobrać krew, zjadłam syte śniadanko i zaglądam do was:) i co widzę?:);-)
Gratulacje mila, negri !!! Nicoya Hanusia jest fajowa, cudowna(dzięki za fotki bardzo mi się podobają)

Wczoraj pojechałam ze szwagierką do sklepu takie odzieżowego, oczywiście chrzestna musiała obkupić Olę w dwa kapelusiki, dwie skakanki, piłkę itp-mała naciągaczka...a skoro byłam w sklepie z ciuchami...kupiłam body rozm 62 i maciupkie skarpetki!! :-p mój pierwszy dzieciowy zakup:) chyba się zacznie bo to wciąga...słuchajcie mam pytanko ile wy płacicie za body z krótkim rękawkiem(pytam dla porównania cen-ja dałam 13 zł za jedno małe bawełniane) było też drugie z długim rękawkiem kosztowało 18 zł..kurczę wydają mi się te ceny spore, na razie wzięłam jedno-porem zaszaleję:):laugh2:

Zauważyłam że mam trudności z oddychaniem wieczorem jak już się położę...ale to ponoć normalne, z Olą tak raczej nie miałam..

Aśka ja mam szlafrok z polaru-ale będę też musiała pomyśleć nad jakimś lżejszym bo to nie dość że grube to ciężkie-a wzorki na koszulach ja uwielbiam-nie wypada abym nosiła bluzeczki takie jakieś w żyrafy czy coś to chociaż z koszulą można zaszaleć:tak:
 
witam dzisiaj..
pogoda ladna, a ja jakos nie czuje sil zyciowych.. bylam na zakupach, zaopatrzylam sie w magisterskie kopacze - chrupki w czekoladzie i batony ;) ale poki co nie moge sie do niczego zabrac...
najchetniej wrocilabym do lozka.. moze to nie taki zly pomysl? ;-)

wpadne pozniej, bo teraz nawet mi sie stukac szczegolnie nie chce.. sama siebie nie poznaje ehh
 
Oj Jazztina dobrze że to "tylko" niestrawnośc... :baffled: :no: i dobrze że z lekarzem rozmawiałaś Trzymaj sie kobieto.... i nie jedz juz orzeszków... może jabłuszka... ;-) Chociaz ja juz myslałam o skurczach i wodach .... chyba za dużo się ostatnio naczytałam....

Aśka musisz sobie załozyc konto na allegro... Co do ćwiczeń to ja nie bardzo... leżeć muszę.... i nawet jakby nie to leniwa jestem :-p :-p :-p

Marika body są dośc drogie w sklepach ok 13-15 PLN te mniejsze bo takie na 92 to raczej ok 16 PLN . ja mam taki sklepik w którym kupuję trochę taniej mniejsze ok10 PLN długi i krótki rękaw czasami są i po 9,50PLN . To sklepik tej Pani która sprzedaje na allegro GRANIKA juz o niej pisałam tylko na allegro ma chyba troszkę drożej ;-) No i oczywiscie zależy od firmy....
 
reklama
Mariko chciałabym Ci pomóc, ale jeszcze nic dla dziecka nie kupowałam, nawet mnie nie ciągnie (to pewnie takie psychiczne zabezpieczenie:happy: ), ale wydaje mi sie że jak kupowałam ciuszek dla córci koleżanki to też tyle płaciłam, niestety wszystko jest takie drogie:-(
 
Do góry