reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

reklama
Pusto tu dzisiaj i spokojnie...aż człowiek zasypia przy klawiaturze :-)
Idę już do łóżeczka, mam straszną zgagę :eek:, tylko czy od leżenia mi przejdzie??
Miłej i spokojnej, bezskurczowej nocy życzę!!!
 
No ja witam :-) Wróciłam jakiś czas temu ale nie miałam czasu żeby wejść :zawstydzona/y: U mnie wszystko ok, dzidzia pięknie rośnie i wyniki też mam bardzo dobre :tak: No i lekarz stwierdził że na 90 % będziemy mieli córeczkę :-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-) Maciek się śmiał że jak on idzie ze mną do lekarza to maleństwo musi pokazać co tam ma ;-) No więc czekamy na Klaudie :-):-):-):-):-):-):-)
 
mila i negri

OGROMNE GRATULACJE
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
ciesze sie, ze grono kobiece sie poszerza:)) juz sie nie moge doczekac zdjec naszych urodzonych pociech !!!

ja na dzisiaj juz dosc, caly dzien przesiedzialam przed kompem i padam..
branoc dziewczyny..
 
Ha! zobaczycie - jeszcze nasze dziewuszki przegonią liczebnie chłopaków ;)

Mila, czekamy na większe foto z niecierpliwością :)

Negri, a Ty masz jakieś zdjęcia?
 
reklama
Ankami mam ale w sumie mało widać bo widać główkę maleństwa bo mój gin nie ma 3D a maleństwo się kręciło i trudno było złapać cokolwiek :-):-):-) Jak chcecie to mogę wrzucić ale nie wiem czy dużo dojrzycie ;-);-);-)
 
Do góry