reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

reklama
kopytka zjedzone mniam

spróbuj marika oliwkę po prysznicu na mokrą skórę nałożyć i lekko wytrzeć się, ja nie mam śladu teraz po chrostkach - gładzizna została:laugh2:a może to od leżenia?

Ankami - ja czekam na wieści ze szkoły rodzenia, hehe a z tymi pieluchami pod tatusia koszulą w lipcu i przy porodzie to dobre, pewnie będą całe mokre od potu - stresik

Nicoya - śliczna buźka, mój Mariusz ostatnio mówił że chciałby zobaczyć buźkę Wiktorka, ciekawi go czy jest do niego podobny, bo cły czas mu się śni, że tak ;-)
 
witam popołudniowo ;-)

byłam dziś w pracy u siebie odebrac kaske bo jak wiadomo jezdze tam a nie czekam az zus przyśle...wiec fajnie bo miesiac mial 31 dni i dostałam troche wiecej niz na liście płac zawsze podpisywałam...

koleżanki w pracy powiedziały ze jak na prawie 7 miesiac to nie mam zbytnio brzucha a taka jedna co nie wiedziała ze jestem w ciązy
powiedziała" fajnie wygladasz tylko chyba troszke sie przytyło ...:-D
no CHYBA TAK:-D :-D :-D
i że zmieniałam sie po twarzy jakos tak....

i jak usłyszały że bedzie chlopak to powiedział wielkie wyrazy wspolczucia....???? a to niby dlaczego???:dry:
 
Dziewczynki, wejdę tu trochę później i poczytam, ale już teraz muszę się z Wami podzielić naszym szczęściem. MAMY DZIEWCZYNKĘ!!!!!
KORNELIA
ma prześliczną buźkę (potem wkleję jakieś zdjątko) i waży już 927 g. Mamusie chłopców, możecie się ustawiać w kolejce. :-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
 
Na razie fotka jest tylko w avatarku - niezbyt wyraźna, bo zrobiona komórką z normalnego zdjęcia. Oprócz tego mamy trzy króciutkie filmiki. Jutro odbierzemy dyskietkę z fotkami, to wkleję jakąś bardziej wyraźną.
Czuję się, jakbym była pijana. :-):-):-):-):-):-)
 
reklama
Do góry