reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

a czy wasze dzieciaczki fikaja moje caly czas mocno kopalo ale od wczoraj kopie ale slabiej jestem w 25 tygodniu ciazy i zaczynam sie martwic !!! prosze powiedzcie co wy o tym myslicie na ostatnim usg wszystko bylo bardzo dobrze z dzieciaczkiem czy mozebyc tak ze dziecko juz ma coraz mniej miejsca i sie nie rusza tak jak wczesniej?
 
reklama
Grubelku - przykro mi z powodu kota - to, ze sama mam psa, nie znaczy, ze nie kocham kotów (parę lat temu zaginął mi 9 letni kocur a że mamy teraz psa to ciężko byłoby wziąć małego kotka, choć mój mąż ostatnio stara się mnie namówić na kota) jak napisałaś, może mieć którąś z tych chorób... anemię chyba można wyleczyć? Może idz do innego weterynarza, powiedz co tamten Ci powiedział i może warto zrobić jakies badania? Poza tym bądź dobrej myśli - koty mają bardzo mocne i silne organizmy... może z lekką pomocą lekarstw i zastrzyków sam zwalczy tą chorobę?

Ja nieobyta jestem - co to jest rampers? :confused:

Pastela - chodzi Ci o te krople
FRONTLINE na kark? - czy jakieś inne? Ja też będę musiała kupić coś dla swojego i zastawiam się co, pies sąsiada co roku ma po kilka kleszczy (sama mu je wyciągam) a mój nie miał nigdy...:happy:

Ankami - mi pobierali krew do glukoza z palca i nie było tak strasznie... a ten płyn z 1986r. też piłam... pamiętam dokładnie bo dostałam to do wypicia w przychodni w małym brązowym kieliszku...

bazylia - pamiętam fluoryzację w przedszkolu i jakoś na początku szkoły... jeju... ale ja się wtedy męczyłam :-)

Anna - pochwal się później jak skończysz te podpisy :)

Mhm... Wy tak tu o projektowaniu i remontach piszecie - a ja się pochwalę, ze mój kochany mąż (złota rączka) będzie robił nową altanę dla żony i synka aby mieli gdzie siedzieć w upalne lato :-) Obecna przecieka, rozpada się i jest składowiskiem wszystkiego co niepotrzebne, aż nieprzyjemnie się w niej siedzi, a wszelkie imprezy rodzinne były robione przed :happy: przekonaliśmy moich rodziców do zmiany (dla nich obecna jest ok i wogóle nie trzeba nic zmieniać) Jak juz skończy to zamieszczę foto starej i nowej dla porównania :)
 
Alkmena dzięki! Zobaczymy bedziemy sie leczyc z koteczkiem... :tak:
A rampers to taki letni pajac (krótki rekawek i nogawki) na zakupach wkleiłam takiego seledynowego z zebrra :-D
A tej altany to Ci zazdroszcze, my tez nosimy się z myslą ale zakupienia czegoś takiego tylko ciągle cos innego wypada i brak czasu żeby sie zabrac...
 
Cześć.
Marika, na bóle miednicowe trochę pomaga takie ćwiczenie: kładziesz się na plecach z rękami pod głową, nogi uginasz w kolanach i kładziesz je raz na prawą, raz na lewą stronę. Tylko delikatnie - żebyś sobie krzywdy nie zrobiła. Rób serie 20 ćwiczeń 2-3 razy dziennie.
Nicoya, to rozniesiemy Ci chatkę w przyszłości. A będzie nas wtedy dwukrotnie więcej... :-D Dementi w sprawie gabarytów Mariki mnie ani trochę nie zaskoczyło - kłamała jak z nut :-D.
Anna, prawdopodobieństwo tego, że nieleczona anemia ustąpi Ci sama w 28 tc., wydaje mi się bardzo niskie.
Gabi, witaj.
Alkmena, u mnie na razie zero rozstępów. A uwielbiam gorące prysznice.
Grubelek, TEGO kota wyjątkowo żałuję (szczerze).
Bazylia, aaaaaaaaaaaaabsolutnie przyjmę Twojego Marcela :-).
Ankami, Ty nie pytaj o płyn Lugola Mariki, bo ona po Czarnobylu to jeszcze koszulinkę w bezzębnych dziąsłach nosiła; lepiej zapytaj o to świństwo mnie. Do dziś mam cofkę, jak je sobie przypomnę.
A tran w kapsułkach jest podobno bardzo polecany w okresie laktacyjnym.
 
Aaaaaaaaaaaa Mila, wiesz że wczoraj udało mi sie nabyć M jak mama? niestety wróciłam tak późno do domu że na śmierć o nim zapomniałam i leży sobie w plecaku, czekając na moją dzisiejszą dedukcję związaną z Twoimi prowokacjami :-)
 
Anna, ja dres na większy brzuch już mam, kupiłam w outlecie kilka tygodni temu. Na ogół do szkół rodzenia zapraszają gdzieś tak od 26 tc. Więc chyba nie idziemy za wcześnie...

Negri, chomik prawdopodobnie był na coś chory i bolał go brzuch, to go sobie rozgryzł. Albo był jakimś paranoicznym schizofrenikiem ;)

Mila, wiedziałam, że w kwestii wspomnień z lat 80. można liczyć na "starą gwardię" ;)
 
Natila- mój dzieciaczek czasami ma takie dni, że w ogóle go nie czuję albo od czasu do czasu takie słabiutkie kopniaczki. Innym razem jak mnie pociągnie to aż myślę, że dziurę chce wyrwać :-D . Myślę, że czasami dzidziusiowi się po prostu nie chce kopać.

Mila - a jak podleczyć anemię? Zażywam codzinnie Feminal, więc witaminki jakie takie biorę. Co byś jeszcze radziła? Może zacznę pić Bobo Fruty? Chyba mają jakieś witaminki?

Ankami - co Twój chomik zrobił?? Brzuch sobie rozgryzł? Tak na śmierć?? :szok:
 
Anna, to nie mój chomik tylko mojej siostry - rozgryzł albo rozdrapał, w każdym razie znalazłyśmy go z wnętrznościami na wierzchu (no chyba że wybuchł, ale to wydaje mi się najmniej prawdopodobne ;-)) :eek::sad::unsure:
 
reklama
Do góry