reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

reklama
Anna ja mam zdjęcie z USG z Wiką, jest w ramce za szybką i nie wyblakło do dzisiaj, a ma prawie 7 lat :)
A szkoła rodzenia u mnie trwa dłużej bo zaczynam 27/04, a kończę 15/06
 
Anna, ja zaczynam szkołę rodzenia w poniedziałek. Też 2 razy w tygodniu.

Bazylia, może faktycznie na Was przyoszczędzili ufając w zasoby natury ;)
 
ja przecież jestem z nad morza! i mama mi opowiadała że takie maluchy to szczepili po tym Czarnobylu:tak:
Miałam iść na spacer ale wiatr łeb mi urwie a od pola dopiero wiatr daje czadu:dry:
 
Marika - u Ciebie wieje?
U nas całe szczęście jest ciepło i bezwietrznie. I oby tak pozostało bo robię pranie i nie chcę znowu spędzić popołudnia na obserwowaniu prania na balkonie :-D

Ankami - no to coś jak u mnie. Może jednak nie za wcześnie? Zawsze będzie można trenować oddechy i ćwiczenia w domu aż do porodu. No i jeszcze powinnam wejść w stary dres :-D, nie będę musiała kupować nowego hihi.

Zebrra - i oby nie wyblakło bo szkoda takiej fajnej pamiątki.
Ja zamierzam jeszcze dorobić fajne podpisy pod te zdjęcia. Tylko muszę poczekać na wenę twórczą, żeby coś wesołego napisać.
 
Anna wieje, wieje okrutnie, moja teściowa robi pranie i wszystko na sznurkach " lata" a ja znowu jem...jogurt, i dużooo owoców:dry: przy tej ilości to kalorycznie wychodzi to samo jak bym z dwa pączki zjadła.
Na obiadek kasza z sosem i kurczak do tego ogórek kiszony albo w occie lub jakaś surówka...zobaczymy:dry:
 
:tak: Dziewczyny normalnie nie można za Wami zdążyć jak się od rana nie wejdzie :-) Co do kłucia o którym mówiłyście to mnie kłują co miesiąc bo mam pobieraną krew na chormony tarczycy :tak:

GABI WITAMY CIE W NASZYM GRONIE :tak::-) Tylko faktycznie co tak późno do nas dołączyłaś ?????? I skąd jesteś ?????

Alkmena rozstępy niestety są u mnie na brzuszku i troche na udach, ale mnie mężuś codziennie smaruje kremikiem ;-)

Grubelku uściskaj kotka od nas !!!!! :yes: :biggrin2:

Marika ale ta kolacyjka to był tylko jogurcik żeby za dużo nie przytyć ;-) Ale trzeba było coś zjeść bo wcześniej miałam bardzo długi spacer i mi po żołądku jeździło :-D hihihihihi

Pastela a jakie kropelki dajesz swojemu pieskowi ???

Ankami ten chomik Twojej siostry to był sadomacho czy co ??? hihihi :-D

Anna_79 u mnie szkoła rodzenia też 100 zł kosztuje i trwa ok. miesiąca ale ja zamierzam iść dopiero w maju :-) A dziś na obiadek też mam ogórkową hihihihi

Jejku normalnie tyle trzeba Wam odpisać że już się gubię ;-) :wściekła/y:
 
czesc dziewczynki u mnie sloneczko swieci wlasnie upralam ciuszki dla dzidzi ,od jakiegos czasu zaczynaja mnie lapac takie skurcze brzucha ale szybko mijaja gdy zmieniam pozycje takie jak przy miesiaczce czy wy miewacie podobne?
 
reklama
Dzieki Negri ! :-) A u mnie też ogórkowa...

Natila trudno mi powiedzieć ja mam kłucia z prawej strony - podobno to więzadła się rozciągają, a brzuch czasami coś mnie tam zaboli ale nie jest to nic niepokojącego... :-)
 
Do góry